Wiadomości

Znamy ceny Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge

Samsung pokazał wczoraj na swojej konferencji nowe smartfony, czyli Galaxy S6 i S6 Edge, ale ich rynkowej premiery nie należy się spodziewać szybciej niż w kwietniu. Dziś za to poznaliśmy ich ceny, które wyjawił jeden z europejskich oddziałów koreańskiego koncernu.

Smartfony pojawiły się w przedsprzedaży na stronie Samsunga w Holandii, potwierdzając to, czego można się było spodziewać – nie będzie tanio. Cena modelu Galaxy S6 zaczyna się od 699 euro za podstawową wersję z 32 GB pamięci wbudowanej. Wersja z 64 GB to już koszt 799 euro, zaś wariant z największą pojemnością, czyli 128 GB wyceniono na 899 euro. Bez niespodzianki prezentuje się też cennik modelu Galaxy S6 Edge: 849 euro (32 GB), 949 euro (64 GB) oraz 1049 euro (128 GB).

news-galaxy-s6-cena news-galaxy-s6edge-cena
Teraz pozostaje czekać na ogłoszenie cen obu smartfonów w Polsce.

Przy okazji Teleguru zachęca do zapoznania się z wstępną recenzją Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge.

Źródło: Samsung Nederland 

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close