ZTE ujawniło specyfikację Axona 7s

zte1

Tydzień temu chińskie ZTE zapowiedziało, że wyda w tym roku smartfona nazwanego Axon 7s – ulepszoną wersję przedstawionego w maju 2016 Axona 7 ze Snapdragonem 820. Nowe urządzenie od ZTE wyposażone zostanie w Snapdragona 821 i 6 GB RAM-u.

Nowe podzespoły

Wśród ulepszeń w porównaniu z „siódemką” znalazła się także większa ilość pamięci wewnętrznej, która wyniesie w tym przypadku 128 GB, czyli dwa razy więcej niż u poprzednika. Ekran pozostał natomiast niezmieniony i jest to wciąż 5,5-calowy panel QHD. Axon 7s będzie obsługiwać karty micro SD oraz zestaw wirtualnej rzeczywistości Google Daydream. Pojemność baterii wyniesie 3 400 mAh.

Nowy aparat

zte2-850x478 ZTE ujawniło specyfikację Axona 7s

Nowy model ZTE zostanie wyposażony w podwójny aparat. Jednym z obiektywów będzie 20-megapikselowy Sony IMX350 z pikselami o rozmiarze 1,25 µm – będzie on wspierany przez IMX368, również od Sony, z wielkością piksela 1 µm. Obydwa z nich mają przysłonę f/1.8, która pozwoli na wykonywanie dobrych i czytelnych zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. Wśród pozostałych funkcji aparatu znalazła się możliwość nagrywania wideo 4K oraz autofokus z detekcją fazy. Przedni aparat pozostaje bez zmian, a jego rozdzielczość wynosi 8 megapikseli.

Nie znamy jeszcze informacji na temat dostępności i ceny Axona 7s, jednak według najwcześniejszych doniesień będzie on kosztować w Państwie Środka około 4 000 CNY (ok. 2 250 PLN).

Źródło: Gizmochina

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
2 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top