ZTE wyprodukuje YotaPhone-a 3

Yota Devices zawarło porozumienie z chińskim producentem smartfonów, firmą ZTE, w sprawie wytwarzania kolejnej, trzeciej już generacji YotaPhone’a.

Rosjanie potwierdzili w oficjalnym oświadczeniu, że współpraca będzie się odbywać nie tylko na płaszczyźnie produkcji smartfona w fabrykach ZTE, ale również rozwoju i integracji mobilnych usług oraz oprogramowania w YotaPhone 3. Do tej pory Yota Devices produkowało swoje urządzenia w Singapurze. Wstępna data premiery następcy udanego YotaPhone’a 2 została ustalona na pierwszy kwartał 2016 roku. Pierwsza partia nowego smartfona ma liczyć około 100 tysięcy sztuk. Nie podano żadnej przewidywanej specyfikacji urządzenia, jednak zapewne po raz kolejny ujrzymy podzespoły z wysokiej półki i dwa ekrany, w tym jeden w technologii e-ink.

Źródło: GSMArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
22.22%
2 głosy
22.22%
2 głosy
33.33%
3 głosy
22.23%
2 głosy

Autor: Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

Don't miss out!

Stay groovy and sign up for our newsletter, free gems of information, and only 2 calories.

Top