Wiadomości

ZTE zaprezentowało model A530

O tym smartfonie pewnie nie słyszeliście. Firma ZTE rozszerzyła właśnie swoją ofertę o model A530. Wyceniony został na około 400 złotych i już niebawem ma być dostępny w sprzedaży wysyłkowej.

Całkiem dobre podzespoły jak na budżetowca

ZTE A530 jest typowym przedstawicielem budżetowców. Zaoferuje on użytkownikowi 2 GB pamięci operacyjnej, czterordzeniowy procesor MediaTek MTK6739 oraz 16 GB pamięci wbudowanej, którą najpewniej będzie można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Za zasilanie całości odpowie ogniwo Li-Ion o pojemności 2600 mAh, a zastosowane tu oprogramowanie to Android 8.0 Oreo z nakładką producenta.

Standardowe moduły łączności

O to, abyśmy mieli stały dostęp do internetu zadbają moduły WiFi i LTE. Ponadto znajdziemy tutaj łączność GPS z obsługa GLONASS oraz NFC, którą wykorzystać możemy przy płatnościach mobilnych. Sprzęt obsłuży dwie karty SIM jednocześnie.

zte a530 1

Source: Zte
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close