Najnowsze

Obniżka

Obniżka cen smartfonów od TP-Link

Firma TP-Link zdecydowała się obniżyć ceny swoich urządzeń. Od teraz taniej zapłacimy za model Neffos C5, Neffos C5 Max oraz Neffos Y5L. Sprawdźcie, ile zaoszczędzimy i jakimi specyfikacjami charakteryzują się te smartfony.

Neffos C5

Jeszcze kilka dni temu za Neffosa C5 zapłacilibyśmy około 499 złotych, a teraz jego cena została obniżona do 449 złotych. Smartfon ten został wyposażony w czterordzeniowy układ, 2 GB pamięci operacyjnej oraz 16 GB pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD (do 32 GB). Na tyle urządzenia znalazło się miejsce na aparat z optyką 8 megapikseli, a nad 5-calowym ekranem IPS umieszczono kamerkę 5 megapikseli.

C5-couple-W-850x599 Obniżka cen smartfonów od TP-Link

Neffos C5 Max

W przypadku tego smartfona obniżka wynosi sto złotych – z 699 na 599 złotych. Specyfikacja smartfona obejmuje 5,5-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), ośmiordzeniowy procesor z zegarem 1,3 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Na pliki przygotowano 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć kartą microSD o maksymalnej pojemności wynoszącej 32 GB). Całość uzupełnia aparat z optyką 13 megapikseli, który charakteryzuje się przesłoną f/2.0.

C5-couple-W-850x599 Obniżka cen smartfonów od TP-Link

Neffos Y5L

Cenę modelu Y5L obniżono z 299 na 249 złotych. Jest to bardziej budżetowa propozycja posiadająca nieco gorsze podzespoły – 1 GB pamięci operacyjnej, 8 GB pamięci na pliki oraz aparat 5 megapikseli. Za wydajność odpowiada tutaj czterordzeniowy układ, a gniazda na dwie karty SIM pozwolą na użytkowanie dwóch numerów jednocześnie.

C5-couple-W-850x599 Obniżka cen smartfonów od TP-Link

Do kiedy promocja?

TP-Link nie podaje, czy obniżki cen są tymczasowe. Można podejrzewać jednak, że w związku z przygotowywaniem odświeżenia swojego portfolio firma chce szybciej sprzedać obecne generacje swoich smartfonów. Wszystkie wymienione urządzenia objęte są dwuletnią gwarancją w systemie door-to-door.

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top