Wpisz adres i porównaj oferty

 
 
 

Internet Wrocław

Podaj adres i zobacz oferty dostępne pod Twoim adresem
Ostatnia aktualizacja ofert:
17.04.2024

Wrocław posiada dobrze rozbudowaną infrastrukturę internetową i światłowodową, jednak nie jest ona jednolita na terenie całego miasta. W starym centrum miasta doprowadzanie nowych łącz jest utrudnione, więc w budynkach historycznych czy zabytkowych bywają ograniczenia w podłączeniach Internetu nowymi metodami (np. doprowadzenie nowego łącza światłowodowego). W takich przypadkach trzeba posiłkować infrastrukturą już istniejącą w budynku (np. sieci kablowe lub lokalne, tzw. ethernetowe). W najtrudniejszych przypadkach, gdy nie jest możliwe podłączenie kablowe (internet stacjonarny), warto rozważyć ofertę mobilną (tzw. internet domowy oparty o LTE lub 5G).

Internet Światłowodowy we Wrocławiu

Większość dostawców internetu na terenie miasta specjalizuje się w zestawianiu łącz opartych o światłowody. W tym można wyróżnić

 • światłowody doprowadzane bezpośrednio do mieszkania klienta (np. FTTH, GPON, GEPON)
 • światłowody doprowadzane do budynku i rozprowadzaone po nim inną technologią (np. HFC, ETTH)

Większość wariantów gwarantuje bardzo wysokie prędkości przesyłania danych. Zwłaszcza w kierunku do klienta. W zasadzie każdy operator jest w stanie zapewnić łącze o prędkości pobierania na poziomie 900-1000 Mb/s (1 Gb/s). I łącza oparte o światłowody są w stanie takie prędkości zapewnić nawet wielu użytkownikom jednocześnie w danym budynku.

Dla osób, dla których szczególnie ważna jest prędkość wysyłania, zaletą będą łącza FTTH i ETTH. Zwłaszcza to ostanie zbudowane o sieć Ethernetową projektowane jest do zastosowań symetrycznych (tj. taka sam prędkość pobierania i wysyłania).

Rozwiązania takie jak HFC (kabel miedziany, koncentryczny) mają szereg zalet, ale jedną z ich wad jest asymetryczność łącza, czyli mniejsze możliwe prędkości wysyłania danych. Dla przeciętnego użytkownika Internetu nie jest to jednak odczuwalne.

Internet bez Umowy

Większość dostawców internetu we Wrocławiu preferuje zawieranie ofert na dłuższy okres, tj. 24 miesiące. Jest to korzystne dla operatora, bo klient zobowiązuje się do korzystania z usług przez dłuższy czas. Za taką umowę operatorzy internetu są gotowi dać znaczące rabaty. Jednak możliwe jest zawarcie tzw. umowy bezterminowej.

Wady umów bezterminowych:

 • wyższa cena abonamentu
 • możliwe dodatkowe, wyższe opłaty jednorazowe
 • nie wszystkie oferty można nabyć bez zobowiązania (w szczególności dodatkowe usługi telewizji)
 • brak dodatkowych rabatów
 • brak gwarantowanej ceny przez dłuższy czas (cena usługi jest zgodna z cennikiem który może być zmieniany przez operatora w trakcie trwania umowy)

Zalety umów bezterminowych:

 • brak zobowiązania -- może być kluczowy dla wielu osób

Tani Internet we Wrocławiu

We Wrocławiu ceny internetu można śmiało określić jako niskie. Nawet usługi dostępu do Internetu o najbardziej wyśrubowanych parametrach rzadko przekraczają 100 zł miesięcznie (a bogatymi pakietami telewizji 200 zł). Najbardziej budżetowe pakiety stałego światłowodowego internetu można mieć już za około 40-50 zł miesięcznie w umowach ze zobowiązaniem na 2 lata. Przykładowe najtańsze oferty

 • Netia: 40 zł za Internet w technologii PON lub HFC 150 Mb/s lub oferta 300 Mb/s za 50 zł ale z dodatkowymi 3 miesiącami gratis
 • UPC: od 50 zł za Internet 300 Mb/s lub w promocji 2 x szybszy internet w tej samej cenie (600 Mb/s)
 • Orange: od 49,99 zł + cena dzierżawy sprzętu (zazwyczaj 4,99 zł) za łącze FTTH o prędkości 300 Mb/s
 • T-Mobile: od 49 zł za 300 Mb/s FTTH lub nawet około 45 zł za to samo (w promocji 6 miesięcy po 0 zł, potem 60 zł)
 • Vectra: 49,99 za łącze 600 Mb/s z podstawową telewizją w technologii HFC

Szybkość Internetu we Wrocławiu

Wrocław nie jest wyjątkiem i posiada podobne rozwiązania jak inne miasta w Polsce. Prędkości dla klientów indywidualnych sięgają 1 Gb/s i więcej (specjalne łącza od Orange 2 Gb/s czy Vectry 1,2 Gb/s). To jaką prędkość internetu można osiągnąć pod danym adresem zależy od tego jakiego typu łącza zostały zastosowane:

 • W przypadku starszych technologii miedzianych jak kabel parowy to będzie maks. 50-100 Mb/s (czasem za pomocą zduplikowanych urządzeń można zwiększyć szybkość x2 czyli do 300 Mb/s)
 • W przypadku nowszych miedzianych (jak HFC czy ETTH) możemy osiągać komfortowo granice 1000 Mb/s (1 Gb/s)
 • W przypadku najnowszych światłowodowych prędkości będą również oscylować wokół 1 Gb/s ale możemy liczyć na jeszcze lepsze parametry sieci (np. niższe tzw. pingi)

Internet Stacjonarny we Wrocławiu

Wrocław "kablowany" był od dawna przez różne podmioty, dlatego w mieście mamy mieszankę technologii. Ta kategoria obejmuje w zasadzie wszystkie typy łącz:

 • opartych o przewody (dowolnego typu: od światłowodu po kable miedziane)
 • charakteryzuje się tym, że nie ma limitu w ilości pobranych danych
 • otrzymujemy sprzęt do obioru usługi od dostawcy (modem, router, dekoder itp.)
 • usługa przypisana do konkretnego adresu (choć zazwyczaj można poprosić o jej przeniesienie na inny adres o ile jest to możliwe technicznie)
 • usługa dostępna jest bezprzewodowo dzięki WiFi, ale do samego lokalu klienta doprowadzana jest przewodem, dlatego jest stacjonarna

Czasami internet stacjonarny mylony jest z internetem domowym.

Jak działa Internet domowy we Wrocławiu?

Warto zaznaczyć, ze największe telekomy oferują dobrej jakości internet LTE oraz 5G, który w miastach takich jak Wrocław działa bardzo dobrze (duże nasycenie nadajnikami). Internet mobilny ale przypisany do adresu lub niewielkiego obszaru wokół niego potocznie nazywamy Interentem Domowym. Jest to usługa inna niż internet stacjonarny, chociaż w dzisiejszych czasach jej parametry mogą pozytywnie zaskoczyć.

Szczególną zaletą internetu domowego jest możliwość korzystania z usługi bez doprowadzania jakichkolwiek kabli do lokalu (mieszkania) i bez ingerencji w ściany czy infrastrukturę lokalu (nie ma żadnych dodatkowych przewodów tylko router podłączany do prądu). Internet mobilny w wersji "domowej" zazwyczaj jest sporo tańszy niż dostęp do internetu w ramach pakietów do telefonów komórkowych.

Wadą jest mniejsza wydajność i limity przesyłu danych (wyjątek = T-Mobile) niż w tradycyjnych usługach stacjonarnych. Cena tego rozwiązania zazwyczaj jest wyższa niż klasycznych łącz stacjonarnych.

Dostawcy internetu we Wrocławiu i okolicach

We Wrocławiu zidentyfikowaliśmy co najmniej 7 operatorów ogólnopolskich oraz 6 lokalnych. Lokalni dostawcy internetu (i telewizji) działający na terenie Wrocławia:

 • Treston --  Firma istnieje od 1998 roku. Świadczy usługi w zakresie Internetu, telewizji i telefonu. Telefonia internetowa firmy zasięgiem obejmuje cały kraj.
 • FineMedia --  Operator telekomunikacyjny działający od 2001 roku. Świadczy szeroki zakres usług: Internet, telewizja i telefon oraz pakiety skonsolidowane Internetu i Telewizji. FineMedia posiada własną sieć światłowodową, którą stale rozbudowuje.
 • Bestgo --  Na rynku działa już 25 lat. Firma posiada własną infrastrukturę światłowodową. Oprócz Internetu świadczy usługi telewizji i telefonu.
 • Korbank --  Korbank jest operatorem, który świadczy usługi na terenie Wrocławia i Radomia. Powstał w 1992 roku. Od 2011 roku notowany na giełdzie, rynku NewConnect --  Oferta skupia się na Internecie i telewizji. Na stronie znajdziemy ofertę Internetu dla studentów na 9 miesięcy.
 • Generacja.pl --  Sieć działająca na terenie całego kraju, chwali się dostępem na niemal całym terenie miasta Wrocław. Świadczy usługi Internetu, światłowodem oraz radiowo. Oferta skupia się wyłączenie na dostępie do Internetu.
 • RFC --  W sieci RFC znajdziecie zarówno oferty szybkiego światłowodowego Internetu jak i oferty Internetu z telewizją.

  Internet w dzielnicach Wrocławia

  Wyżej wymienieni dostawcy często skupiają się na wybranych obszarach (osiedlach, dawnych dzielnicach czy wydzielonych delegaturach) Wrocławia. Przegląd ofert internetu obejmuje obszar całego Wrocławia wraz z osiedlami i (dawnymi) dzielnicami:

  • Fabryczna
  • Krzyki
  • Psie Pole
  • Stare Miasto
  • Śródmieście

   Informacja o Internecie dla studentów we Wrocławiu

   Studencki Internet to oferty w najczęściej z krótszą umową od 9 do 10 miesięcy, a nawet można trafić na 6 miesięczne. U operatorów krajowych dostępne zazwyczaj pod koniec wakacji. Warto też szukać promocji u operatorów lokalnych wraz z rozpoczęciem poszukiwań studenckiego lokum (od sierpnia).

   Wszystkie oferty

   TeleGuru

   Gubisz się w ofertach? Potrzebujesz pomocy? Zostaw kontakt - oddzwonimy!

   • 0,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 1 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Aktywacja brak 
   Okres umowy bez zobowiązania 
   Dostawa do 13 godzin 
   • Promocja
    Znajdziemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   NJU Mobile

   Światłowód 200 Mb/s + [Bez Umowy] + [Najniższa cena]

   • 39,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 200 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 30 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Modem Funbox 3.0 
   Aktywacja 50,00 zł 
   Okres umowy bez zobowiązania 
   • Promocja
    Bez zobowiązania + można wstrzymać usługę na 30 dni + zniżka dla klientów NJU
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerNetia

   Netia Internet 150 Mb/s

   • 40,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 150 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 50 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi w cenie 
   Aktywacja 81,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   Internet Ip Tak, opcjonalnie w cenie 10 zł miesięcznie 
   • Promocja
    Pierwszy miesiąc za 0 zł.
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerNJU Mobile

   Światłowód 300 Mb/s + [Bez Umowy] + [Najniższa cena]

   • 49,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 300 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 50 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Modem Funbox 3.0 
   Aktywacja 50,00 zł 
   Okres umowy bez zobowiązania 
   • Promocja
    Bez zobowiązania + można wstrzymać usługę na 30 dni
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerUPC

   Internet 300 Mb/s + [3 mies. za 0 zł] + Netflix na próbę

   • 55,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 300 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    3 miesiące za 0 zł, TV 53 kanały w cenie, Netflix na 60 dni
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerOrange

   Światłowód 300 Mb/s taniej o 10 zł

   • 55,01 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 300 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 50 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi TAK, w cenie 4,99 zł 
   Aktywacja 59,99 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    10 zł taniej, zniżki na telefon i TV
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerOrange

   Światłowód 300 Mb/s FTTH

   • 55,01 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 300 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 50 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi TAK, w cenie 4,99 zł 
   Aktywacja 59,99 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    Zniżka na inne usługi Orange
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerVectra

   Internet 450 Mb/s + [TV 48 kanałów gratis]

   • 59,99 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 450 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 50 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi wypożyczenie 4,99 zł / mies. 
   Aktywacja 1,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    Telewizja 48 kanałów w cenie
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   UPC

   Internet 600 Mb/s + [3 mies. za 0 zł] + Netflix na próbę

   • 65,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 150 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    3 miesiące za 0 zł, TV 53 kanały w cenie, Netflix na 60 dni
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Netia

   Internet Hybrydowy 50 Mb/s + mobilny 300 Mb/s

   • 65,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 300 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 50 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi ODU-IDU 
   Aktywacja 109,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   Internet Ip Tak, opcjonalnie w cenie 10 zł miesięcznie 
   • Promocja
    Pierwszy miesiąc za 0 zł.
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerT-Mobile 5G

   T-Mobile Internet domowy 5G do 30 Mb/s. Bez Limitu danych!

   • 65,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 30 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 30 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi TCL LinkHub LTE Cat13 / ZTE MF286D 
   Aktywacja 0,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    Testuj przez 30 dni za darmo
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerT-Mobile

   Internet Światłowodowy 300 Mb/s + [3 miesiące gratis] + [taniej o 20 zł dla klientów T-Mobile]

   • 65,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 300 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 50 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Router WiFi PREMIUM 2.0 w cenie 
   Aktywacja 0,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa 48 godz. 
   • Promocja
    Od 3 do 24 miesięcy za darmo za przeniesienie numeru do T-Mobile. Aktywacja za 0 zł
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Netia

   Internet 1 Gb/s + [3 miesiące za 0 zł] + 48% taniej Disney+

   • 65,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1000 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 300 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Huawei WiFi 6 
   Aktywacja 79,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    Najtańszy internet 1 Gb/s, 3 miesiące gratis
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerOrange

   Światłowód 600 Mb/s taniej o 10 zł

   • 65,01 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi WiFi 6, w cenie 4,99 zł 
   Aktywacja 59,99 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    10 zł taniej, zniżki na telefon i TV, super szybkie WiFi 6
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerOrange

   Światłowód 600 Mb/s

   • 65,01 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi TAK, w cenie 4,99 zł 
   Aktywacja 59,99 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    Zniżka na pozostałe usługi Orange
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerVectra

   Internet 600 Mb/s + [TV 48 kanałów gratis]

   • 69,99 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 60 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi wypożyczenie 4,99 zł / mies. 
   Aktywacja 1,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    Telewizja 48 kanałów w cenie
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerUPC

   Internet 300 Mb/s + Netflix + [Umowa 1 rok] + [taniej -20 zł dla klientów PLAY]

   • 70,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 300 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 60 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 50,00 zł 
   Okres umowy 12 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    Netflix w cenie + rabat -20 zł dla klientów PLAY
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Play

   Internet 300 Mb/s + Netflix + [Umowa 1 rok] + [taniej -20 zł dla klientów PLAY]

   • 70,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 300 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 60 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 12 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    Netflix w cenie + rabat -20 zł dla klientów PLAY
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Play

   Internet 600 Mb/s + [3 mies. za 0 zł] + Netflix na próbę

   • 70,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 150 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    3 miesiące za 0 zł, TV 53 kanały w cenie, Netflix na 60 dni
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Netia

   Internet 600 Mb/s + TV 104 kanały + [3 miesiące za 0 zł] + 48% taniej Disney+

   • 70,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Huawei WiFi 6 
   Aktywacja 81,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    TV Pakiet M 4K w cenie, 3 miesiące gratis
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   T-Mobile 5G

   T-Mobile Internet domowy 5G do 60 Mb/s. Bez Limitu danych!

   • 75,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 60 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 60 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi TCL LinkHub LTE Cat13 / ZTE MF286D 
   Aktywacja 0,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    Testuj przez 30 dni za darmo
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Orange

   Światłowód 1000 Mb/s taniej o 10 zł

   • 75,01 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1000 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 300 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi WiFi 6, w cenie 4,99 zł 
   Aktywacja 59,99 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    10 zł taniej, zniżki na telefon i TV, super szybkie WiFi 6
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Orange

   Światłowód 1000 Mb/s

   • 75,01 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1000 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 300 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi TAK, w cenie 4,99 zł 
   Aktywacja 59,99 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    Zniżka na pozostałe usługi Orange
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerNetia

   Internet 1 Gb/s + TV 104 kanały + [3 miesiące za 0 zł] + 48% taniej Disney+

   • 80,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1000 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 300 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Huawei WiFi 6 
   Aktywacja 81,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    TV Pakiet M 4K w cenie, 3 miesiące gratis
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerPlay

   Internet 600 Mb/s + Netflix + [Umowa 1 rok] + [taniej -20 zł dla klientów PLAY]

   • 80,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 200 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 12 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    Netflix w cenie + rabat -20 zł dla klientów PLAY
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerUPC

   Internet 600 Mb/s + Netflix + [Umowa 1 rok] + [taniej -20 zł dla klientów PLAY]

   • 80,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 200 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 12 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    Netflix w cenie + rabat -20 zł dla klientów PLAY
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Play

   Internet 300 Mb/s + [2 mies. za 0 zł] + Netflix na próbę

   • 85,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 300 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    2 miesiące za 0 zł, Netflix na 60 dni
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   UPC

   Internet 300 Mb/s + [2 mies. za 0 zł] + Netflix na próbę

   • 85,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 300 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    2 miesiące za 0 zł, Netflix na 60 dni
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   UPC

   Internet 1 Gb/s + [3 mies. za 0 zł] + Netflix na próbę

   • 85,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1000 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 300 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    3 miesiące za 0 zł, TV 53 kanały w cenie, Netflix na 60 dni
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Netia

   Internet 600 Mb/s + TV 104 kanały + Disney + [3 miesiące za 0 zł]

   • 85,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Huawei WiFi 6 
   Aktywacja 81,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    TV Pakiet M 4K w cenie, Disney+ w cenie, 3 miesiące gratis
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Play

   Internet 1 Gb/s + [3 mies. za 0 zł] + Netflix na próbę

   • 90,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1000 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 300 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    3 miesiące za 0 zł, TV 53 kanały w cenie, Netflix na 60 dni
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   T-Mobile 5G

   T-Mobile Internet domowy 5G do 90 Mb/s. Bez Limitu danych!

   • 95,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 90 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 90 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi TCL LinkHub LTE Cat13 / ZTE MF286D 
   Aktywacja 0,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    Testuj 30 dni za darmo. Polecany router TCL lub ZTE za 9 zł
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerT-Mobile

   Internet Światłowodowy 900 Mb/s + [6 miesięcy gratis] + [taniej o 20 zł dla klientów T-Mobile]

   • 95,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 900 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 300 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Router WiFi 6 w cenie 
   Aktywacja 0,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa 48 godz. 
   • Promocja
    6 miesięcy gratis + do 24 miesięcy za darmo za przeniesienie numerów do T-Mobile. Aktywacja za 0 zł
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Play

   Internet 300 Mb/s + Netflix + [Umowa 12 miesięcy]

   • 95,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 300 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 12 mies. 
   • Promocja
    Netflix w cenie + rabat -20 zł dla klientów PLAY
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   UPC

   Internet 300 Mb/s + Netflix + [Umowa 12 miesięcy]

   • 95,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 300 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 12 mies. 
   Dostawa do 48h 
   • Promocja
    Netflix w cenie + rabat -20 zł dla klientów PLAY
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Play

   Internet 600 Mb/s + [2 mies. za 0 zł] + Netflix na próbę

   • 95,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    2 miesiące za 0 zł, Netflix na 60 dni
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Netia

   Internet 2 Gb/s + [3 miesiące za 0 zł] + 48% taniej Disney+

   • 100,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 2000 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 1000 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Huawei WiFi 6 
   Aktywacja 79,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    Najtańszy internet 2 Gb/s, 3 miesiące gratis
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Netia

   Internet 1 Gb/s + TV 104 kanały + Disney + [3 miesiące za 0 zł]

   • 100,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1000 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 300 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Huawei WiFi 6 
   Aktywacja 81,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    TV Pakiet M 4K w cenie, Disney+ w cenie, 3 miesiące gratis
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Netia

   Internet 600 Mb/s + TV 188 kanałów + [3 miesiące za 0 zł] + 48% taniej Disney+

   • 100,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Huawei WiFi 6 
   Aktywacja 81,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    TV Pakiet L 4K w cenie, 3 miesiące gratis
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerPlay

   Internet do 1 Gb/s + Netflix + [Umowa 1 rok] + [taniej -20 zł dla klientów PLAY]

   • 100,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1000 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 300 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 12 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    Netflix w cenie + rabat -20 zł dla klientów PLAY
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerUPC

   Internet do 1 Gb/s + Netflix + [Umowa 1 rok] + [taniej -20 zł dla klientów PLAY]

   • 100,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1000 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 300 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 50,00 zł 
   Okres umowy 12 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    Netflix w cenie + rabat -20 zł dla klientów PLAY
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerVectra

   Internet 1200 Mb/s + [TV 48 kanałów gratis]

   • 104,99 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1200 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi wypożyczenie 4,99 zł / mies. 
   Aktywacja 1,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    Telewizja 48 kanałów w cenie
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerUPC

   Internet 600 Mb/s + Netflix + [Umowa 12 miesięcy]

   • 105,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 12 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    Netflix w cenie + rabat -20 zł dla klientów PLAY
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   BestsellerPlay

   Internet 600 Mb/s + Netflix + [Umowa 12 miesięcy]

   • 105,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 600 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Play Box Net za 5 zł / mies. 
   Aktywacja 0,01 zł 
   Okres umowy 12 mies. 
   Dostawa do 48 h 
   • Promocja
    Netflix w cenie + rabat -20 zł dla klientów PLAY
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Netia

   Internet 1 Gb/s + TV 188 kanałów + [3 miesiące za 0 zł] + 48% taniej Disney+

   • 110,00 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1000 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 300 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi Huawei WiFi 6 
   Aktywacja 81,00 zł 
   Okres umowy 24 mies. 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    TV Pakiet L 4K w cenie, 3 miesiące gratis
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Vectra

   Internet 1200 Mb/s bez umowy + TV za darmo

   • 114,99 zł / miesięcznie
   Prędkość pobierania 1200 Mb/s 
   Prędkość wysyłania 100 Mb/s 
   Limit danych bez limitu 
   Modem WiFi w cenie 
   Aktywacja 99,99 zł 
   Okres umowy bez zobowiązania 
   Dostawa do 48 godzin 
   • Promocja
    Telewizja 48 kanałów w cenie
   Wybieram

   Zamów telefonicznie 777 070 607

   Przegląd ofert Internetu zawiera oferty największych operatorów ogólnokrajowych: Netia, Orange, Play, Plus, T-Mobile, UPC, Vectra. Oraz ofertę lokalnych operatorów działających głównie na terenie Wrocławia: Treston, FineMedia, Bestgo, Korbank, Generacja.pl, RFC. Oprócz światłowodu, operatorzy oferują Internet dostarczany w starej technologii miedzianej. W ofercie znajdziemy również usługi telewizji i telefonu. Przegląd uwzględnia oferty Internetu światłowodowego w umowie na 24 miesiące, 12 miesięcy oraz internet bez umowy (tj. z umowami bez zobowiązania albo umowami bezterminowymi).

   Internet w Wrocławiu najczęściej zadawane pytania

   Najszybsze oferty Internetu w Wrocławiu dostępne są z prędkością pobierania: 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1 Gb/s.

   Prędkość Internetu w Wrocławiu uzależniona jest od kilku czynników:

   • technologii
   • możliwości technicznych operatora
   • infrastruktury
   • rodzaju Internetu

   Podając adres, dowiesz się, jaki najszybszy Internet jest dostępny.

   Ceny stacjonarnych łącz internetowych w Wrocławiu zaczynają się nawet poniżej 40 zł, a internet mobilny można nabyć jeszcze taniej (nawet za 9,99 zł). Cena zależy przede wszystkim od prędkości, długości umowy i innych parametrów technicznych. Warto też korzystać z licznych promocji cenowych, które stosują dostawcy internetu. Aby sprawdzić, które oferty z Wrocławia są dostępne pod adresem, należy wskazać ulicę i numer budynku.

   Internet Wrocław sprawdź ranking ofert Teleguru.

   Wybierz spośród 61 aktualnych ofert, które mamy w naszej bazie. Najpopularniejsi operatorzy oferujący Internet w Wrocławiu to: Orange, Netia, Vectra, UPC, T-Mobile, Play, NJU Mobile, TeleGuru, T-Mobile 5G.

   Aby zamówić usługę Internetu należy:

   1. Podać adres instalacji (tylko nazwa ulicy i budynek) -- operatorzy stacjonarni świadczą swoje usługi tylko na określonych adresach. Wpisując adres, nasza porównywarka pokaże Ci, które oferty są dostępne w Twoim miejscu zamieszkania lub pracy oraz ukryje te usługi stacjonarne, których nie ma pod danym adresem.
   2. Wybrać usługę, która najbardziej Ci odpowiada -- cenę, prędkość, parametry techniczne czy długość umowy wybierasz sam(a)!
   3. Zamów w dogodny sposób:
    1. online -- bezpośrednio w TeleGuru klikając "Wybieram"
    2. na stronie operatora
    3. przez infolinię: dzwoniąc na 777 07 06 07 lub pod dedykowany nr infolinii operatora
    4. odwiedzając salon firmowy lub przedstawiciela handlowego operatora w Wrocławiu

   Liczba ofert Internetu w miejscowości Wrocław to 61 (stan aktualizacji na dzień: 17.04.2024).

   Operatorzy stacjonarni internetu świadczą usługi tylko w wybranych lokalizacjach. Na terenie Wrocławia usługi internetu stacjonarnego dostępne są w bardzo wielu budynkach, ale nie wszędzie będzie można skorzystać z każdej z ofert. Wpisując adres budynku, w którym mieszkasz sprawdzisz dostępność oferty. Sprawdź dostępność Internetu w Wrocławiu

   Jeśli mieszkasz w bloku lub na większym osiedlu, warto wybrać stałe łącze internetowe w dowolnej technologi. Może to być internet światłowodowy, kablowy, sieć LAN lub nawet podłączenie po kablu telefonicznym. Taki wybór zazwyczaj gwarantuje stabilność internetu. Dostępność usług pod swoim adresem sprawdź w wyszukiwarce ofert internetu w Wrocławiu. Wystarczy podać adres budynku.

   Jeżeli pod Twoim adresem nie świadczą usług stacjonarni dostawcy internetu, wybierz operatora komórkowego. Tutaj prezentujemy listę ofert internetu mobilnego.

   Na tę chwilę na terenie Wrocławia działają: Orange, Netia, Vectra, UPC, T-Mobile, Play, NJU Mobile, TeleGuru, T-Mobile 5G. Aby sprawdzić, które usługi można podłączyć pod danym adresem, wystarczy skorzystać z naszej porównywarki ofert Internetu w Wrocławiu

   Na dzień 17.04.2024 w bazie TeleGuru mamy 61 ofert abonamentowych Internetu Mobilnego. Najpopularniejsi dostawcy to: Orange, Netia, Vectra, UPC, T-Mobile, Play, NJU Mobile, TeleGuru, T-Mobile 5G.

   Aby dokonać właściwego wyboru internetu mobilnego należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

   1. Czy zamówiona usługa zadziała na terenie Wrocławia i okolic? Operatorzy oferują zazwyczaj 14-dniowy okres testowy. Warto zatem dokładnie przetestować zasięg usługi internetu przed upływem tego terminu. Alternatywnie można wypróbować ofertę na kartę, która nie jest zobowiązująca (ale trzeba kupić starter i doładować konto zazwyczaj kwotą od kilku do kilkunastu złotych)
   2. Cena usługi -- operatorzy mobilni oferują jednolite stawki na terenie całego kraju i nie różnicują tak więc to czy mieszkasz w Wrocławiu czy gdziekolwiek indziej nie będzie miało wpływu na wysokość abonamentu.
   3. Parametry techniczne -- oprócz tych zależnych od dobrego zasięgu (jak prędkość i niezawodność internetowego łącza mobilnego), warto wybrać dobry modem lub router mobilny.
   4. Oferowane parametry jakościowe -- ilość GB transferu i lejek to najważniejsze z nich
   5. Czy oferta ma być na abonament czy na kartę?

   Jeśli nie abonament i stała umowa z operatorem Ci nie odpowiada, dowiedz się więcej o ofertach na kartę z naszego artykułu: Internet na kartę – porównanie ofert

   Internet 5G to obecnie najnowsza technologia przesyłania danych mobilnych. Następca LTE i LTE Adavanced. Obecnie rozwija się bardzo intensywnie. Dostępna już w prawie każdym dużym mieście w Polsce. Główną zaletę sieci 5G w Wrocławiu jest większa pojemność. Oznacza to, że jednocześnie może być podłączona większa ilość użytkowników do sieci, bez spadków wydajności. Kolejną, głównie odczuwalną zaletą dla użytkowników sieci 5G jest prędkość pobierania, która przekracza 600 Mb/s. Należy dodać do tego niskie opóźnienia, osiągające 1ms. Kolejną zaletą jest większa stabilność połączenia w porównaniu z LTE. Internet mobilny 5G dostępny jest w sieciach: Play, Netia, Orange, Plus i T-Mobile.

   Internet do odbiorców dostarczany jest w różnych technologiach. W praktyce oznacza to różne możliwości łącza, a zatem dostępne prędkości pod konkretnym adresem.

   CU - sieć miedziana, w praktyce oznacza dwużyłowy przewód miedziany, który pierwotnie służył do obsługi linii telefonicznej. Technologie transmisji dostępne dla tego nośnika to: ADSL1, ADSL2, ADSL2+, VDSL (NGA), VDSL2. Możliwości przepustowości uzależnione są od następujących parametrów: długości linii, tłumienności, jakości linii oraz możliwości technicznych operatora. Internet dostępny w technologii CU to maksymalnie 80 Mb/s.

   ETTH (Ethernet to Home) - przewód, skrętka komputerowa, wprowadzona do lokalu. Skrętka to cztery pary (8 żył) skręconych przewodów, w celu wyeliminowania zakłóceń. Sieci oparte o skrętkę komputerową popularne są w starszych blokach. Najczęściej stosowaną klasą skrętki jest 5e, pozwalająca tworzyć sieć Gigabit Ethernet 1000 Mb/s. Sieci oparte ETTH wykorzystują urządzenia aktywne: routery, switche. Sieć ETTH oparta o przewód 5e pozwala na dostarczenie Internetu do 1 Gb/s, możliwości uzależnione są od warunków technicznych.

   HFC (Hybrid fibre-coaxial) - hybrydowa sieć wykorzystująca kable światłowodowe i kable koncentryczne (wykorzystywane do instalacji antenowych, satelitarnych, telewizji kablowej, kiedyś do budowy sieci komputerowych). Do 2006 roku sieć oparta na przewodach koncentrycznych ograniczała się do max 40 Mb/s pobierania i 30 Mb/s wysyłania. Standardem były DOCSIS 1.0, 1.1, 2.0. Od standardu DOCSIS 3.0 przepustowość sieci HFC pozwala na przesyłanie 1 Gb/s i pobieranie z prędkością 100 Mb/s, to najbardziej rozpowszechnione obecnie rozwiązanie. Kolejne standardy DOCSIS 3.1 (2013) i 3.1 FULL DUPLEX (2017) to możliwości pozwalające na budowę sieci z przepustowością dochodzącą do 10 Gb/s.

   PON (Passive Optical Network) Pasywne sieci optyczne - czyli najprościej mówiąc Internet światłowodowy. Użycie światłowodu pozwala na przesyłanie z prędkością do 100 Gb/s. Najbardziej popularne oferty Internetu u operatorów to: 100 Mb/s, 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1 Gb/s. Choć pojawiają się oferty z prędkościami pobierania 1,2 Gb/s i 2 Gb/s. Najwyższe dostępne prędkości dostępne są w ograniczonych lokalizacjach. Zdarza się, że w ofercie operatorów lokalnych możemy kupić łącze do 10 Gb/s. W przypadku łącza światłowodowego warto rozróżnić dwa pojęcia:

   FTTH (Fiber to The Home) światłowód do domu. Przewód wprowadzony jest do mieszkania lub domu bezpośrednio. Od operatora otrzymujemy urządzenie ONT. Do niego podłączony jest światłowód operatora i skrętka do naszego routera. Swego rodzaju media-konwerter, terminal abonencki. Przepustowość uzależniona jest od oferty operatora i możliwości technicznych.

   FTTB (Fiber to The Building) światłowód do budynku. W praktyce oznacza sieć światłowodową doprowadzoną do budynku. Docelowo ostateczny odbiorca może mieć dostarczony Internet za pomocą istniejącej sieci kablowej budynku. Maksymalna dostępna przepustowość tego rozwiązania to 1Gb/s.

   • Internet stacjonarny Wrocław - dość pojemna kategoria można do niej przypisać wszystkie inne, bez względu na rodzaj łącza chodzi o Internet, z którym nigdzie nie wyjedziemy i przypisany jest do jednego mieszkania, domu.
   • Internet światłowodowy Wrocław - aktualnie jest najszybszym medium dostarczania Internetu do domu. Nośnikiem Internetu światłowodowego jest cienka żyłka z włókna szklanego, transmitująca wiązkę światła.
   • Internet przewodowy Wrocław - do tej kategorii możemy przypisać łącza oparte o przewody dwużyłowe, skrętkę, przewód koncentryczny, światłowód.
   • Internet bezprzewodowy Wrocław - w tej kategorii ujmiemy wszystkie łącza nie wymagające przewodów. Internet bezprzewodowy wykorzystuje fale radiowe. Do odbioru i nadawania potrzebna jest antena.
   • Internet radiowy Wrocław - jest alternatywą w miejscowościach bez infrastruktury kablowej. Pozwala na korzystanie z Internetu bez limitu danych. Najczęściej dostępne prędkości Internetu radiowego to: 6 Mb/s, 10 Mb/s, 15 Mb/s, 20 Mb/s. Zdarzają się również sieci radiowe, które oferują prędkości nawet do 600 Mb/s.
   • Internet mobilny Wrocław, komórkowy - Internet mobilny oparty o łącza telefonii komórkowej, w wielu przypadkach może zastąpić łącze przewodowe. Występuję również jako Internet LTE i Internet LTE Advanced. Obecnie zyskuje szybko na popularności Internet 5G, który przyśpiesza Internet mobilny do 600 Mb/s.
   • Internet satelitarny Wrocław - wykorzystuje sieć satelitów geostacjonarnych. Do korzystania z Internetu satelitarnego potrzebna jest antena satelitarna. Internet dostarczany drogą satelitarną np. Starlink może być dostępny prawie w dowolnej lokalizacji na Ziemi.

   Internet Wrocław - Najnowsze artykuły

   Ocena strony:

   start
   start
   start
   start
   start
   unstarunstarunstarunstarunstar
   4,4 / 5 - w sumie 17 głosów