Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Analizy

Analiza oferty Jump 3w1

Jump 3 w 1 lub więcej bez telefonu (ale czasem z telefonem)

Jest to standardowa 24 – miesięczna umowa na abonament obecna na rynku od lipca 2016 r. Charakteryzuje się tym, że umożliwia zawarcie wielu umów w ramach jednego abonamentu. W promocji oferty dostaje się pakiety minut, SMS-ów, MMS-ów, Internetu oraz usługi dodatkowe, które abonent wybiera według uznania. Naturalnie, można też przenieść do T-Moble swój stary numer telefonu.

,,Twarzą,, tej oferty jest Robert Lewandowski, którego na bilboardach można oglądać z przody, z tyłu, a nawet z profilu, a któremu zdarzyło się nawet coś zaśpiewać w jednej z telewizyjnych reklam.

jump 3w1(1) - Copy

Charakterystyka

Jump 3 w 1 to zwykła umowa abonamentowa, którą można zawrzeć na 24 miesiące wyłącznie pod warunkiem równoczesnego zawarcia co najmniej trzech kontraktów, choć może ich być nawet 9. Tylko jeden abonent (właściciel kontraktu) może dostać nowy telefon z kodem  promocji P TEL F4R80 24. lub P TEL F4R80 4X0 24 (w przypadku przeniesienia numeru od innego operatora).

Można też przenieść numer, którego używaliśmy do tej pory, pod warunkiem, że na przynależnej do niego karcie SIM są środki umożliwiające wykonanie co najmniej jednego połączenia. Za przyłączenie do sieci trzeba zapłacić 1 zł.

W zależności od tego, na jak wysoki abonament się zdecydujemy, dostajemy promocyjny pakiet 44 640 minut na krajowe połączenia do sieci komórkowych i drugie tyle do sieci stacjonarnych za 0 zł. Dostajemy także promocyjny pakiet 100 000 SMS-ów i MMS-ów w kraju, również za 0 zł.

Internet 5 GB za 0 zł, ale można dokupić jeszcze 3 GB i wtedy maksymalna opłata za cały pakiet wynosi 30 zł.

,,Granie na czekanie,, lub ,,Szafa gra,, na początku za 0 zł, potem za 2 zł miesięcznie. Aktywuje się tę usługę kodem P PAK F4R80N24.

Można też kupić inne usługi. Za 9 zł 30 minut na rozmowy w całej Unii Europejskiej, 60 minut za 18 zł albo 120 minut za 27 zł.

 

Cennik

Promocyjny abonament z rabatem 5 zł (za oferty marketingowe) kosztuje 49,99 zł. Mogą go płacić solidarnie wszyscy członkowie grupy. Jednak suma opłat za ,,Pakiet Umów,, wynika z sumy opłat za wszystkie kontrakty lub aneksy do umowy, które wchodzą w skład pakietu. Ale za to można dostać 25 zł rabatu do abonamentu.

W przypadku nabycia telefonu abonament wynosi 54,99 zł, ale też jest do niego rabat i to nawet w wysokości 35 zł.

Wszystkie wymienione rabaty sprawiają, że abonament za ,,Pakiet Umów,, kosztuje – z 5 – złotowym rabatem 29,99 zł, a bez tego rabatu 24,99 zł.

Pakiety minut na rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju jest za 0 zł.

atl-tmobile-abonament-jump-3

Internet 5 – 8 GB (opłata maksymalna za cały pakiet to 30 zł)  5 GB  za 0 zł. Każdy kolejny rozpoczęty 1 GB za 10 zł.

,,Granie na czekanie,, lub ,,Szafa gra,, przez pierwszy, promocyjny miesiąc za 0 zł, później 2 zł miesięcznie.  Aktywuje się tę usługę kodem P PAK F4R80 24.

Za zgody marketingowe dostajemy rabat w opłacie abonamentowej w wysokości 5 zł.

Wszystkie te usługi można aktywować przez kontakt z Biurem Obsługi Abonenta (602900) lub w punkcie sprzedaży. Usługi będą dostępne w ciągu 24 godzin od aktywacji.

W roamingu w ofercie podstawowej można kupić za 9 zł 30 minut rozmów w Unii Europejskiej, a 18 zł – 60 minut a za 27 zł  160 minut. W sieci Rodzinnej, zależnie od tego, jaka jest duża, te pakiety kosztują 1,99 do 29,99 zł.

Internet

 

Każdy abonent Jump 3 w 1 dostaje dostęp do pakietu danych w wysokości 5 GB bezpłatnie. O tego można dokupić jeszcze 3 GB, co kosztuje 10 zł za każdy rozpoczęty GB.

W ofercie jest też mobilny Internet – promocyjny pakiet danych. Jest to usługa aktywowana automatycznie. Znajdują się w niej progi, których przekroczenie powoduje naliczanie opłaty cząstkowej. Po wykorzystaniu całego pakietu nastąpi jego blokada aż do końca cyklu rozliczeniowego.

Bonusy

Jump 3 w 1 to oferta dobrze wyposażona w różne bonusy. Mamy więc pakiet 44 600 minut w każdym cyklu rozliczeniowym do krajowych sieci komórkowych. Niestety, minuty, których nie wykorzystamy w danym cyklu przepadają.

Taki sam pakiet i na identycznych zasadach dostajemy na rozmowy z telefonami w sieciach stacjonarnych.

„Promocyjny pakiet 100000 SMS/MMS w kraju” jest przyznawany dla każdego cyklu rozliczeniowego i dotyczy SMS-ów/MMS-ów, które są wysyłane w sieci na krajowe numery komórkowe. Niewykorzystane – przepadają.

jump bez telefonu - Copy

„Granie na Czekanie”, to usługa, która będzie aktywowana z utworem wybranym przez operatora. Ewentualna zmiana utworu przez abonenta spowoduje naliczenie opłaty w wysokości 2 zł miesięcznie.

Abonent może w każdej chwili zrezygnować z  tej usługi przez wysłanie wiadomości SMS o treści NIE na bezpłatny numer 80333.

Sieć Rodzinna” jest usługą, która umożliwiająca połączenia głosowe w ramach ustalonej przez abonenta grupy. W dowolnym momencie umowy można dokonać zmiany w składzie grupy

,,Pakiet Umów,, łączy się z przyznaniem abonentowi rabatu w wysokości 25 zł w ofercie bez telefonu i 35 zł, kiedy się odbiera telefon w cenie promocyjnej. Ale w tym przypadku mamy pewien haczyk. Mianowicie, jeśli nie uda się utrzymać co najmniej trzech kontraktów w pakiecie, wówczas traci się rabat rynny do każdej umowy oraz podwyższenie abonamentu o 25 lub 35 zł.

Podsumowanie

Nie jest to umowa, która mogłaby zachwycać, ani tym bardziej, zaskoczyć. Jej cena jest porównywalna z cenami podobnych ofert innych operatorów, np. Orange czy Plusa. Zdumiewa w niej to, że abonent, który przenosi numer z sieci T–Mobile czy Heyah na kartę lub Mix z chwilą zamiany dotychczasowej usługi na Jump 3 w 1 musi się rozliczyć z poprzednim operatorem. Jednak pozostawione na starej karcie SIM środki przepadają.

Tagi

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close