Zestawienie ofert T-mobile

icon150-tmobile

Marka międzynarodowego operatora telefonii komórkowej Telekom Deutschland GmbH funkcjonująca w Polsce od czerwca 2011 roku. Po wykupieniu większości udziałów w Polskiej Telefonii Komórkowej T-Mobile zastąpił rodzimą markę Era. T-Mobile Polska obsługuje obecnie 12 milionów klientów.

Operator świadczy usługi dla osób prywatnych oraz firm, zarówno w zakresie komunikacji mobilnej, jak i stacjonarnej. Obok T-Mobile, firma ma w swoim portfolio również inne marki: Blueconnect, Heyah, tuBiedronka i MTV Mobile.

admin

Wszystkie oferty T-mobile

Na kartę (prepaid)

icon200-tmobile-nowy-tak-tak
Nowy Tak Tak
Liczne pakiety minut i SMS-ów do T-Mobile, które można ze sobą łączyć? Jeśli potrafisz wybrać korzystny dla siebie pakiet z gąszcza innych, to znalazłeś swą taryfę.
icon200-tmobile-frii-na-karte
Taryfy Frii
Brak środków na koncie? Nie szkodzi, nadal możesz za frii dzwonić i wysyłać SMS-y, a po aktywacji dodatkowego pakietu bezpłatnie skorzystasz z Internetu.
icon200-tmobile-jump-na-karte
JUMP! na kartę
Wolisz dzwonić i wysyłać SMS-y bez limitów do wszystkich sieci, niż korzystać z Internetu? Wskocz! do nowej taryfy – tu nie musisz nawet kontrolować stanu pakietów.

Mixy

icon200-tmobile-nowy-jump-mix-z-tanszym-telefonem
JUMP Mix z tańszym telefonem w Mix...
Płać przez rok 50% mniej w JUMP Mix z tańszym telefonem.
icon200-tmobile-nowy-jump-mix-z-tanszym-telefonem
JUMP Mix w Mix na liczbę doładowań
Wskocz w świetną ofertę mixa z ciekawymi telefonami z JUMP Mix w T-Mobile.
icon200-tmobile-hot
Taryfa HOT
Kiedyś gorąca oferta Ery, czy nadal rozgrzewa dzisiaj? Ogromny wybór pakietów i usług dodatkowych, czyli coś dla osób, które lubią decydować dosłownie o wszystkim.

Abonamenty

icon200-tmobile-supernet
Supernet
Nowa oferta od T-Mobile’a na abonament z telefonem lub bez. Nazwę zawdzięcza pakietowi nawet 20 GB internetu, który jest „Super”. W bonusie dostajemy darmowy transfer na korzystanie z Facebooka i Tidala.
icon200-tmobile-nowy-jump
Nowy Jump
Darmowa nawigacja prowadzi do oferty z dużą dawką Internetu, w której komfort i relaks zapewniają nielimitowane usługi.
icon200-tmobile-jump-family
Jump! Family
Nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz pakiet Internetu w jednym abonamencie dla kilku osób. Czyli idealne rozwiązanie dla rodzin, nawet tych żyjących jak pies z kotem.

Internet

icon200-tmobile-internet-na-karte-w-tmobile
Internet na kartę w T-Mobile
Gratka z czasów Ery dla maniaków korzystania z mobilnego Internetu bez umów i faktur. To tutaj za doładowanie dostaniesz dodatkowe pakiety gigabajtów