Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 

O nas

img-teleguru-officeNamaste!

Kłaniamy się naszym Czytelnikom, którzy zawędrowali do tak odległego zakątka serwisu. Staramy się pomagać Wam w doborze smartfonów, tabletów, wearables oraz prezentować w przejrzysty sposób oferty usług operatorów telefonii komórkowej.

TeleGuru wie co jest dla Ciebie najlepsze. Pomoże Ci podjąć decyzję o podpisaniu najkorzystniejszej umowy z operatorem GSM, wskaże jej najważniejsze atuty i wyróżni ukryte koszty. TeleGuru poprowadzi Was także przez krainę smartfonów, tabletów, smartbandów i smartwatchy – wskazując najciekawsze urządzenia i podpowiadając, które z nich mogą okazać się najlepszym wyborem, albo wyróżniając najlepsze alternatywy.

Choć TeleGuru stara się być wszędzie i wiedzieć wszystko o mobilnych urządzeniach, nie ma obaw – nie będzie próbował przemawiać do swoich odbiorców niezrozumiałym, technicznym językiem. Pozwól mu zostać swoim przewodnikiem w krainie telekomunikacji.

ps. Jest to dopiero bardzo wczesna wersja beta, więc możesz spodziewać się znacznie więcej funkcji i unikatowych stron wkrótce 🙂

Back to top button