Najnowsze

Redakcja

tg-office-850x478 RedakcjaTeleguru musi polegać na sprawdzonych pomocnikach, którzy odciążą mistrza od żmudnych i powtarzalnych prac, traktując mobilne urządzenia miarkami, wagami i benchmarkami. Oto lista tych, którzy odpowiadają za jakość i wygląd serwisu.

Filip Wisnander
Filip Wisnander
Prowadzący guru
Twórca serwisu TeleGuru. Szwed z polskimi korzeniami, które znów zapuszcza w Polsce, gdzie mieszka i pracuje od kilku lat. Zajmował się m.in. marką Mixplus w Plusie, odpowiadał za kampanie marketingowe flagowych smartfonów i tabletów Samsunga w Polsce. Obecnie planuje zostać największym guru od telefonów, tabletów, wearables w kraju. Filip jest miłośnikiem nowych technologii, dalekich podróży, nurkowania, Star Wars, gotowania i wiele, wiele innych rzeczy.
Robert Dunst
Starszy Guru
Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.
Posiadany sprzęt (co najmniej trzy miesiące)
Bartek Dramczyk
Telekomunikacja jest jak telepatia – nie widać jej, a działa. Zjawiska, które mogą kojarzyć się z magią zazwyczaj da się jednak racjonalnie wytłumaczyć. Nieracjonalne w moim przypadku pozostaje przywiązanie do fizycznych klawiatur (choć epokę BlackBerry przespałem) i to, że wciąż pomimo nawału zajęć i obowiązków (oraz komunikacyjnego chaosu wokół) często pozwalam sobie na wielogodzinne spacery z psami. Bez telefonu.
Posiadany sprzęt (co najmniej trzy miesiące)
Marek Nowak
Mawiają, że urodził się z telefonem w ręku, choć do swojej pierwszej Nokii nie chciałby już wracać. Od czasów HTC Hero nie zamierza już wracać do fizycznych klawiatur, ceni dotykowe i bardzo precyzyjne ekrany współczesnych smartfonów, choć cały czas narzeka na krótki czas pracy współczesnych urządzeń i niekiedy, po cichu przyznaje rację swojemu koledze, który bez ładowarki codziennie podróżuje do pracy ze swoim Samsungiem Solid.
Mikolaj Barbanell
Mikolaj Barbanell
Młodszy Guru
Absolwent kierunku związanego z platformami edukacyjnymi i grafiką komputerową. Z zamiłowania również redaktor piłkarskich stron. Okazjonalnie fotograf. Uwielbia podróże i czarną herbatę. Wielozadaniowy i otwarty na nowości technologiczne. W telefonach ceni sprawne funkcjonowanie i dobrą jakość zdjęć. Nieustannie usiłuje wydłużyć dobę. W wolnych chwilach lubi grać na konsoli.
Justyna Niedzielska
Justyna Niedzielska
Młodszy Guru
Studentka, Dietetyk, w wolnych chwilach fanka dobrej kuchni i wciągających książek. Dopiero zaczyna swoją przygodę w świecie technologii. Obecnie zajmuje się marketingiem portalu. Praca pozwala jej pogłębiać swoją wiedzę z segmentu telekomunikacji, który rozwija się bardzo dynamicznie.
Tomasz Słowik
Tomasz Słowik
Guru (były)
Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Androida.
Michał Cholewski
Michał Cholewski
Młodszy Guru (były)
Technologiczne zwierzę - uzależniony od nowinek ze świata IT i mobilnego, minimum co godzinę sprawdza komórkę w poszukiwaniu kolejnych informacji do pochłonięcia. Oprócz głodu wiedzy posiada też głód brzuszny, który usilnie zwalcza w kuchni, przygotowując coraz to ciekawsze potrawy. Z zaspokojonym apetytem wraca do świata nauki, gdyż jest zapalonym studentem Fotoniki.
Posiadany sprzęt (co najmniej trzy miesiące)

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top