TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Najnowsze

Redakcja

tg-office-850x478 RedakcjaTeleguru musi polegać na sprawdzonych pomocnikach, którzy odciążą mistrza od żmudnych i powtarzalnych prac, traktując mobilne urządzenia miarkami, wagami i benchmarkami. Oto lista tych, którzy odpowiadają za jakość i wygląd serwisu.

Filip Wisnander
Filip Wisnander
Prowadzący guru
Twórca serwisu TeleGuru. Szwed z polskimi korzeniami, które znów zapuszcza w Polsce, gdzie mieszka i pracuje od kilku lat. Zajmował się m.in. marką Mixplus w Plusie, odpowiadał za kampanie marketingowe flagowych smartfonów i tabletów Samsunga w Polsce. Obecnie planuje zostać największym guru od telefonów, tabletów, wearables w kraju. Filip jest miłośnikiem nowych technologii, dalekich podróży, nurkowania, Star Wars, gotowania i wiele, wiele innych rzeczy.
Robert Dunst
Starszy Guru
Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.
Posiadany sprzęt (co najmniej trzy miesiące)
Mikolaj Barbanell
Absolwent kierunku związanego z platformami edukacyjnymi i grafiką komputerową. Z zamiłowania również redaktor piłkarskich stron. Okazjonalnie fotograf. Uwielbia podróże i czarną herbatę. Wielozadaniowy i otwarty na nowości technologiczne. W telefonach ceni sprawne funkcjonowanie i dobrą jakość zdjęć. Nieustannie usiłuje wydłużyć dobę. W wolnych chwilach lubi grać na konsoli.
Marek Nowak
Mawiają, że urodził się z telefonem w ręku, choć do swojej pierwszej Nokii nie chciałby już wracać. Od czasów HTC Hero nie zamierza już wracać do fizycznych klawiatur, ceni dotykowe i bardzo precyzyjne ekrany współczesnych smartfonów, choć cały czas narzeka na krótki czas pracy współczesnych urządzeń i niekiedy, po cichu przyznaje rację swojemu koledze, który bez ładowarki codziennie podróżuje do pracy ze swoim Samsungiem Solid.
Dagmara
Dagmara
Młodszy Guru
Grywa na komputerze, układa niemądre wierszyki. W portalu próbuje swoich sił na stanowisku newswoman. Fanka wszystkiego, co biega na czterech nogach i jest szczęśliwe. Pisze tu i ówdzie od ponad 10 lat.
Posiadany sprzęt (co najmniej trzy miesiące)
Monika Banecka
Monika Banecka
Młodszy Guru
Gadżeciara, gaduła, geocacherka (lub jak kto woli opencacherka). Miłośniczka „jabłuszka” i IoS. Żadne racjonalne argumenty nie przemówią, żeby przeszła na stronę Androida (może nie do końca, bo ma tableta z zielonym robotem). Co dziwne, z czystej nieposkromionej ciekawości, testuje iphonową Siri zadając najgłupsze z możliwych pytań. I o dziwo, czasem otrzymuje zaskakujące odpowiedzi Niestety, Siri nie potrafi jeszcze odszyfrować miauczenia jej zwariowanego kota Hamaka Poważna Pani w pracy, a dla równowagi pozytywnie zakręcona dziewczyna w życiu prywatnym.
Marcin
Marcin
Młodszy Guru
Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.
Tomasz Hotloś
Tomasz Hotloś
Młodszy Guru
Miłośnik technologii i student informatyki na Politechnice Krakowskiej. Przez większość swojego życia mieszka w pobliżu Bieszczad, w których zwiedził już każdy centymetr. W wolnych chwilach gotuje, gra na komputerze i podróżuje rowerem po Krakowie. Fan włoskiego futbolu. W kwestii technologii zwolennik czystego Androida na smartfonie i Linuksa na komputerze.
Karolina Zadworna
Karolina Zadworna
Młodszy Guru
Studentka stosowanych nauk społecznych, doradca rodzinny. Fanka gier komputerowych i muzyki metalowej. Interesuje się nowymi technologiami oraz psychologią. W wolnych chwilach pisze opowiadania lub ćwiczy jogę. Właścicielka czarno-białego kota i zwariowanego psa.
Justyna Niedzielska
Justyna Niedzielska
Młodszy Guru
Studentka, Dietetyk, w wolnych chwilach fanka dobrej kuchni i wciągających książek. Dopiero zaczyna swoją przygodę w świecie technologii. Obecnie zajmuje się marketingiem portalu. Praca pozwala jej pogłębiać swoją wiedzę z segmentu telekomunikacji, który rozwija się bardzo dynamicznie.
Posiadany sprzęt (co najmniej trzy miesiące)
Bartek Dramczyk
Bartek Dramczyk
Guru (były)
Telekomunikacja jest jak telepatia – nie widać jej, a działa. Zjawiska, które mogą kojarzyć się z magią zazwyczaj da się jednak racjonalnie wytłumaczyć. Nieracjonalne w moim przypadku pozostaje przywiązanie do fizycznych klawiatur (choć epokę BlackBerry przespałem) i to, że wciąż pomimo nawału zajęć i obowiązków (oraz komunikacyjnego chaosu wokół) często pozwalam sobie na wielogodzinne spacery z psami. Bez telefonu.
Posiadany sprzęt (co najmniej trzy miesiące)
Tomasz Słowik
Tomasz Słowik
Guru (były)
Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Androida.
Michał Cholewski
Michał Cholewski
Młodszy Guru (były)
Technologiczne zwierzę - uzależniony od nowinek ze świata IT i mobilnego, minimum co godzinę sprawdza komórkę w poszukiwaniu kolejnych informacji do pochłonięcia. Oprócz głodu wiedzy posiada też głód brzuszny, który usilnie zwalcza w kuchni, przygotowując coraz to ciekawsze potrawy. Z zaspokojonym apetytem wraca do świata nauki, gdyż jest zapalonym studentem Fotoniki.
Posiadany sprzęt (co najmniej trzy miesiące)

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top