Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
ArtykulyWiadomości

Co kupić na prezent? Świąteczny poradnik zakupowy: oferty operatorów

Dziś przyjrzymy się wybranym ofertom polskich operatorów sieci komórkowych. Co ciekawego przygotowały sieci z okazji świąt?

Play

Fioletowy operator proponuje nam znacznie niższe ceny niektórych smartfonów. Na przykład Motorola Moto G5s zamiast prawie 300 złotych kosztuje teraz tylko złotówkę, Samsung Galaxy A5 (2017) został przeceniony z 650 złotych, a LG G6 z 269 złotych przy opłatach 60 złotych miesięcznie (lub 50 w przypadku oferty Duet – dwie karty SIM). W tym abonamencie dostaniemy internet bez limitu, darmowe wiadomości SMS i MMS, nielimitowane rozmowy oraz dostęp do platform ShowMax i Tindal na rok.

swięta w play

Sprawdź ofertę na Play.pl !

Plus GSM

Jedna z najstarszych sieci w naszym kraju przygotowała świąteczną ofertę na abonament, która pozwala cieszyć się całkowitym brakiem opłat aż do wakacji. Jeśli chodzi o przeceny urządzeń, to dostać możemy na przykład LG G4c za trzy złote, zamiast 149 złotych przy abonamencie 69,99 złotych miesięcznie. Zaoferowane zostały również zestawy z telewizorami, na przykład 49-calowym LG Smart TV LF590V wraz z G4c z opłatą 0 złotych na start przy miesięcznych kosztach wynoszących 129,99 złotych.

swięta w plus

Sprawdź ofertę na Plus.pl !

Orange

Pomarańczowi przygotowali bardzo ciekawe obniżki smartfonów, takich jak Huawei P9 Lite Mini Dual SIM za złotówkę przy abonamencie 68,99 złotych miesięcznie, Samsung Galaxy J7 (2017) oraz LG K10 (2017) przy abonamentach 95 złotych miesięcznie oraz 69,99 złotych miesięcznie. Dla miłośników gier wideo przygotowano ofertę z Xboxem One S 500 GB i grą Minecraft z dodatkami za 88,99złotych miesięcznie. Dla użytkowników ofert na kartę przygotowano prezent świąteczny w postaci 100 złotych na wykorzystanie do końca tego roku kalendarzowego.

swięta w orange

Sprawdź ofertę na Orange.pl !

T-Mobile

Tylko do końca grudnia można korzystać z przeceny na Samsunga Galaxy S7 za 200 złotych zamiast 900 złotych przy miesięcznych opłatach rzędu 100 złotych (umowa na dwa lata). Co dostaniemy w zamian w abonamencie? Nielimitowany transfer danych, darmowe wiadomości SMS i MMS oraz darmowe rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne. Przeceniony został również Samsung Galaxy A5 (2017), za którego zapłacimy złotówkę przy abonamencie 80 złotych miesięcznie.

swięta w tmobile

Sprawdź ofertę na T-Mobile.pl !

Zdjęcie główne stworzone na bazie grafiki z zasobów Freepik

Back to top button