Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Artykuly

Netflix za darmo

Netflix Watch Free

Netflix jest jednym z najbardziej popularnych serwisów Video on Demand w Polsce i na świecie. Przez Internet dostajemy dostęp do filmów, dokumentów, seriali, programów. Z serwisu Netflix możemy korzystać na Smart TV, komputerze, tablecie czy smartfonie. W ciągu pięciu lat działalności Netflix w Polsce, przyzwyczailiśmy się do oglądania legalnych treści online. Netflix działa na zasadzie subskrypcji, w zależności od wybranego planu zapłacimy od 34 zł do 52 zł miesięcznie. Netflix można wypróbować za darmo i zdecydować czy przejść do płatnej oferty.

Jak oglądać Netflix za darmo?

Usługę Netflix można wypróbować za darmo. Wystarczy przejść na stronę: www.netflix.com/pl/watch-free. Bez rejestracji, bez zakładania konta czy podawania danych, dostajemy na próbę siedem tytułów. Propozycja jest zróżnicowana, każdy znajdzie coś dla siebie.

Darmowe tytuły Netflix na próbę

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych tytułów w darmowej propozycji Netflix jest „Stranger Things”. Serial otrzymał wiele nagród oraz nominacji. Gra w nim Winona Ryder, znana jest m.in. z filmu „Obcy: Przebudzenie”. Serial na pograniczu horroru i Sci-Fi, osadzony w latach 80-tych ubiegłego wieku. Małe miasteczko, zaginięcie chłopca, nadprzyrodzone moce, do tego świetna muzyka i zdjęcia, polecam. Dostęp otrzymujemy do pierwszego odcinak. Darmowa oferta Netflix, co jakiś czas się zmienia.

Stranger Things

Szkoła dla elit

Dzieciak rządzi

blank
Netflix – Dzieciak rządzi

Jak nas widzą

Miłość jest ślepa

Nasza planeta

Kilka darmowych odcinków znajdziecie również na oficjalnym kanale Netflix w serwisie YouTube.

Grace i Frankie

Netflix plany

Jeśli jesteście zainteresowani pełnym dostępem do serwisu Netflix do wyboru są 3 plany w miesięcznej subskrypcji:

  • Podstawowy za 34 zł – umożliwia oglądanie na jednym ekranie, podstawowy dostęp do serwisu bez jakości HD.
  • Standardowy za 43 zł – jednoczesne oglądanie na 2 urządzeniach i jakość HD.
  • Premium za 52 zł – możliwość odtwarzana na 4 urządzeniach jednocześnie, jakość HD i Ultra HD.

Plan można zmienić lub anulować w dowolnym momencie.

Netflix za darmo w promocji u operatora

Zdarza się, że darmowy dostęp do serwisu Netflix możemy uzyskać przedłużając lub podpisując nową umowę z operatorem internetowym. W tym przypadku jesteśmy zdani na szczęście i uzależnieni od aktualnej oferty operatora. Jest to bardzo dobra okazja do zapoznania się z ofertą Netlix na dłużej, dużo lepsza niż darmowy dostęp do kilku odcinków na próbę. Po okresie promocyjnym można zdecydować, czy korzystać z serwisu dalej, czy zrezygnować.

Aktualnie darmowy dostęp do serwisu Netflix możemy uzyskać w sieci Vectra. Sprawdźcie czy oferta dostępna jest w Waszej okolicy:

Internet 300 Mb/s + Netflix na 3 miesiące

Internet 600 Mb/s + Netflix na 6 miesięcy

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button