Recenzja Blackberry Bold 9780

BlackBerry Bold 9780
BlackBerry Bold 9780 to specyficzne urządzenie, które miało zainteresować telefonami tego producenta zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych. Jego premiera miała miejsce w 2010. roku, ale nadal może ono zainteresować osoby szukające urządzenia z fizyczną klawiaturą QWERTY.

1. Wykonanie i wygląd

Obudowa została zrobiona z całkiem niezłej jakości plastiku. Jej spasowanie stoi na najwyższym poziomie, chociaż efekt trochę psują przerwy między klawiszami, w których zbiera się kurz. Inną niedogodnością jest umieszczenie gniazda słuchawkowego na bocznej krawędzi urządzenia, co przeszkadza w noszeniu smartfona w kieszeni podczas słuchania muzyki. Niektórym może też przeszkadzać duże podobieństwo do starszego modelu – Bold 9700. Na plus obudowy zaliczyć za to trzeba fakturę pokrywy baterii, która z wyglądu przypomina skórę i prezentuje się bardzo elegancko.

47
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze