Recenzja Blackberry Curve 8520

BlackBerry Curve 8520
Telefon z niskiej półki cenowej, który miał na celu spopularyzowanie urządzeń kanadyjskiego producenta wśród klientów indywidualnych (a nie biznesowych). Niestety, w parze z atrakcyjną ceną idą dosyć duże ustępstwa w kwestiach wykonania oraz wydajności, które mogą zniechęcić potencjalnych nabywców tego modelu.

1. Wykonanie i wygląd

BlackBerry Curve 8520 w całości został wykonany z błyszczącego plastiku, który sugeruje niską cenę urządzenia. Co gorsza, jest podatny na zarysowania i znacznie odbiega od standardów jakości, do których przyzwyczaił swoich klientów ten kanadyjski producent. Sam telefon jest bardzo poręczny i lekki, aczkolwiek wizualnie niezbyt odróżnia się od innych modeli BlackBerry. Niemniej, korzystanie z niego jedną dłonią jest w miarę wygodne. Drażnić jedynie może gniazdo słuchawkowe, które ulokowano na bocznej krawędzi obudowy, co utrudnia jednoczesne słuchanie muzyki i noszenie urządzenia w kieszeni.

41
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze