Recenzja Blackberry Curve 9300

BlackBerry Curve 3G 9300
Budżetowy telefon, który zdobył w Polsce całkiem sporą popularność (jak na model stworzony przez tego producenta). Głównie za sprawą atrakcyjnej ceny i fizycznej klawiatury QWERTY, która świetnie sprawdza się podczas pisania SMS-ów lub e-maili. Brak mu jednak chociaż odrobiny oryginalności względem innych budżetowców Blackberry.

1. Wykonanie i wygląd

Jak większość urządzeń z tej serii, to również wykonano z plastiku. Cieszy jednak fakt, że jest on całkiem niezłej jakości. Niestety, lakier, którym pomalowano ramkę ma tendencję do odpryskiwania, co z czasem wygląda mało estetycznie. Duże zastrzeżenia wzbudza również fakt, że wyświetlacz chroni przeźroczysty plastik, a nie szkło, które jest przyjemniejsze w dotyku i znacznie odporniejsze na zarysowania. Cieszą za to niewielki rozmiar oraz ciężar słuchawki, dzięki którym telefon dobrze leży w dłoni i łatwo go obsługiwać jedną ręką. Szkoda tylko, że jego oklepany wygląd raczej nie przykuje niczyjej uwagi.

40
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze