Recenzja HTC Windows Phone 8S

HTC Windows Phone 8S
Smartfon ze średniej półki cenowej działający na systemie operacyjnym Windows Phone 8. Jego premiera miała miejsca pod koniec 2012. roku. Jest to też jeden z ostatnich modeli tajwańskiego producenta, który działa na mobilnej platformie Microsoftu.

1. Wykonanie i wygląd

Obudowa została wykonana z dobrej jakości poliwęglanu, a ekran przykryto szkłem Gorilla Glass o podwyższonej odporności na stłuczenia i zarysowania. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie i świadczy o wysokiej klasie urządzenia. Przyczepić się można jedynie do niezbyt dobrze wkomponowanej, tylnej klapce, którą po zdemontowaniu trudno założyć. Telefon jest za to znacznie bardziej kompaktowy i wygodniejszy w użyciu od swojego droższego brata HTC Windows Phone 8X.

50
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze