Recenzja Nokia N8

Nokia N8
Nokia N8, to jeden z najlepiej rozpoznawalnych smartfonów z systemem operacyjnym Symbian. Swoją sławę zawdzięcza on świetnemu aparatowi oraz wysokiej jakości wykonania obudowy. Niestety, obecnie nie jest on już tak interesujący, jak jeszcze kilka lat temu.

1. Wykonanie i wygląd

Słuchawka została wykonana z anodowanego aluminium oraz hartowanego szkła pokrywającego ekran. Dzięki temu jest solidna, dobrze spasowana i daje wrażenie obcowania z produktem klasy premium. Rzadkością w sprzęcie z tej półki cenowej jest spory wybór nietypowych kolorów obudowy, a N8 oferuje ich aż 6. Jednak nawet w standardowych barwach telefon wygląda niecodziennie, co też trzeba uznać za jego niezaprzeczalną zaletę. Szkoda tylko, że zdecydowano się na tak grubą ramkę u dołu i góry wyświetlacza. Znacznie powiększa ona gabaryty urządzenia nie dając nic w zamian.

41
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze