Recenzja Samsung Galaxy Mini

Samsung Galaxy Mini
To budżetowy, niewielki smartfon z Androidem z 2011 roku. Swego czasu była to dobra propozycja dla osób, które szukały kompaktowego, niedrogiego urządzenia z tym systemem operacyjnym. Dziś jednak trudno dopatrzeć się nim czegoś interesującego, ponadto model ten doczekał się już następcy w postaci Samsunga Galaxy Mini 2.

1. Wykonanie i wygląd

Słuchawka jest niewielka i zgrabna. Obudowa (jak przystało na Samsunga) jest zrobiona z przeciętnej jakości plastiku. Dobrze jednak, że pokrywa baterii jest chropowata i trudno ją zarysować. Do tego pokrywające ją dziurki wyglądają niecodziennie i nadają urządzeniu odrobiny charakteru. Spasowanie elementów jest przeciętne, a mocniejszemu ściśnięciu obudowy często towarzyszy trzeszczenie. Wizualnie telefon nawiązuje do pierwszego Samsunga Galaxy S, ale jest od niego trochę zgrabniejszy. Niestety, słuchawka jest też dosyć pękata (12 mm grubości), co nie każdemu przypadnie do gustu. Jej obsługa jedną ręką jest jednak bezproblemowa i nawet osoby z małymi dłońmi nie powinny narzekać.

31
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze