Recenzja Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S
To smartfon, który w dniu swojej premiery (2010 rok) należał do wysokiej półki cenowej. Model ten zapoczątkował jedną z najlepiej rozpoznawalnych serii telefonów z Androidem, której kolejni przedstawiciele biją rekordy popularności i sprzedaży. Czy ten leciwy już sprzęt może zainteresować dzisiejszego, potencjalnego nabywcę? Jak najbardziej!

1. Wykonanie i wygląd

Jest, niestety, tragiczne jak na flagowy model. Obudowa składa się z błyszczącego, podatnego na zarysowania plastiku. Pokrywa baterii nie jest idealnie spasowana i po jakimś czasie zaczyna trzeszczeć. Zdarza się też, że pęka. Ze srebrnej ramki potrafi z kolei odpryskiwać lakier. Ekran ochrania wzmocnione szkło Gorilla Glass o podwyższonej odporności na zarysowania i stłuczenia. Słuchawka wygląda przeciętnie i przypomina tańsze smartfony producenta z tamtego okresu (np. Samsunga Galaxy Ace). Trzeba jednak przyznać, że telefon dobrze leży w dłoni, a jego rozmiary są bardzo kompaktowe (jak na dzisiejsze standardy).

39
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze