Recenzja Sony Ericsson Xperia X10 mini

Sony Ericsson Xperia X10 mini
Budżetowy, niezbyt udany smartfon z Androidem z 2010 roku. W przeciwieństwie do swojego odpowiednika wyposażonego w klawiaturę (X10 mini pro) ten model nie oferuje niczego ciekawego, a mały ekran przeszkadza przez niemal cały czas obcowania z telefonem.

1. Wykonanie i wygląd

Obudowę w całości wykonano z przeciętnej jakości plastiku (dotyczy to też szybki przykrywającej ekran). Telefon może się podobać ze względu na swoje niewielkie rozmiary, zgrabny kształt i niestandardowe kolory (zwłaszcza bordowy). Ze względu na mniejszą liczbę ruchomych elementów X10 mini nie trzeszczy tak jak wariant pro. Dla odmiany słuchawka dobrze leży w dłoni i bez problemu można ją obsługiwać jedną ręką. Młodzież może też ucieszyć możliwość wymiany tylnej części obudowy.

38
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze