Recenzja Sony Xperia SP

Sony Xperia SP
Smartfon z wysokiej półki cenowej z 2013. roku działający na systemie operacyjnym Android. Słuchawka stanowi uzupełnienie luki między flagową Xperią Z, a średniej klasy Xperią L. Jest to bardzo wydajny, bezkompromisowy smartfon dla wymagających użytkowników.

1. Wykonanie i wygląd

Obudowa zrobiona jest z dobrej jakości, matowego plastiku. Ekran przykryto odpornym na zarysowania szkłem z fabrycznie naklejoną folią ochronną. Dolną krawędź przyozdobiono podłużną, kolorową diodą, która odpowiada też za symbolizowanie powiadomień. Wzornictwo słuchawki można uznać za minimalistyczne i stylowe. Trochę ustępuje szklanej Xperii Z, ale i tak może się podobać. Urządzenie pomimo sporego rozmiaru dobrze leży w dłoni i jest poręczne. Niektórym może jednak przeszkadzać jego spory ciężar (155 g).

58
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze