Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

10 GB za 0 zł w Netia Mobile

Netia #zostanwdomu

Netia wspierając akcję #zostanwdomu przygotowała prezent w postaci paczki GB. Wszyscy użytkownicy Netia Mobile, oferty Internet mobilny i telefon mobilny otrzymają dodatkowy darmowy pakiet 10 GB. Aby otrzymać darmowe GB nic nie trzeba robić.

#zostanwdomu – potrzebujesz więcej danych? W prezencie za 0zl otrzymujesz dodatkowy pakiet danych 10GB do wykorzystania przez 60dni.

Netia

Klienci, którzy otrzymali powyższy SMS, otrzymają darmowy pakiet 10 GB. Akcja nie dotyczy Klientów, którzy posiadają stare taryfy, np. Diallo oraz Klientów posiadających obecnie „Internet elastyczny”.

Nie wychodząc z domu, za pomocą porównywarki ofert teleguru, można zamówić Internet Mobilny od Netii. W sytuacji zagrożenia koronowieusem jest to najbezpieczniejsza forma zakupu. Tym bardziej, że w przystępny i czytelny sposób porównacie oferty różnych operatorów.

Netia internet mobilny

OperatorOfertaCenaCena 1 GB
Netia10 GB25,00 zł2,50 zł
Netia30 GB35,00 zł1,17 zł
Netia100 GB60,00 zł0,60 zł

Netia abonament głosowy

W sieci Netia można kupić najtańszy abonament głosowy, gdzie oprócz darmowych SMS-ów, MMS-ów i nielimitowanych rozmów, do dyspozycji jest paczka 2 GB danych. Sprawdźcie artykuł, z porównaniem trzynastu operatorów i ich najtańszych ofert.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button