Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

220 tysięcy kart MVNO obsługiwanych przez operatora sieci Play

Jak poinformował Jacek Niewęgłowski – członek zarządu operatora odpowiedzialny za strategię, P4 obsługuje obecnie 220 tysięcy aktywnych kart SIM MVNO w swojej sieci.

Dane te dotyczą kart, które dokonały jakiejś aktywności w ciągu 30 dni. Przez rok w P4 przybyło 70 tysięcy aktywnych kart SIM MVNO. W ostatnich miesiącach około 24 tysięce kart SIM przybyło dzięki migracji klientów Inei z Orange – „Cieszymy się z zaufania i wyboru PLAY, jako strategicznego Partnera do wspierania i rozwoju usług mobilnych. INEA jako lider technologiczny szczególny nacisk kładzie na jakość świadczonych usług. PLAY, wykorzystując dynamicznie rozwijającą się sieć i infrastrukturę, dostarcza elastyczne rozwiązania i usługi na wysokim poziomie. Operatorzy kablowi są jednymi z najlepiej przygotowanych firm do oferowania usług mobilnych, które są naturalnym uzupełnieniem ich standardowych usług, dlatego wierzymy, że współpraca z INEA będzie sukcesem dla obu firm” powiedział Jacek Niewęgłowski.

Inea świadczy usługi mobilne jako operator wirtualny (MVNO), zaś Play pełni rolę operatora infrastrukturalnego (MNO), zapewniając dostęp do sieci mobilnej.

Źródło: własne

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close