TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

6,5-calowy iPhone z potrójnym aparatem: wyciekły schematy urządzenia

We wrześniu lub październiku tego roku Apple ma zaprezentować trzy nowe iPhone’y, podobnie jak w 2017. Do internetu trafiły schematy przedstawiające następcę modelu 8 Plus.

iPhone 8s Plus – bo tak, podążając za schematem nazewnictwa smartfonów Apple’a, prawdopodobnie nazywać się będzie następca 8 Plus – ma być wyposażony w 6,5-calowy bezramkowy ekran OLED oraz procesor Apple A12 wykonany w najnowocześniejszej litografii 7 nm. Według schematów urządzenie będzie mieć wymiary 15,7 na 7,7 cm. Nowy smartfon Apple’a będzie zatem odrobinę mniejszy niż 8 Plus, pomimo tego, że przekątna wyświetlacza będzie większa aż o 1 cal. Wygląda na to, że 8s Plus zostanie wyposażony w potrójny główny aparat. Z przodu natomiast znajdziemy znane z modelu X wcięcie w górnej krawędzi ekranu.

iphone8splus-schemat-850x665 6,5-calowy iPhone z potrójnym aparatem: wyciekły schematy urządzenia

Obok wersji Plus pojawi się także standardowy model, którego ekran będzie bazować na panelu LCD. Jego przekątna wyniesie 6,1 cala. W bazowym modelu zabraknie dotyku 3D Touch. Smartfon będzie korzystać z pojedynczego aparatu. Najciekawszym smartfonem Apple’a na 2018 rok prawdopodobnie okaże się jednak następca iPhone’a X, o którym nie mamy jeszcze zbyt wiele informacji.

Źródło: Forbes

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top