Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

9 GB za 9 zł: pokaźne pakiety danych w nju z rachunkiem i nju na kartę

Abonenci nju mobile oraz posiadacze kart przedpłaconych mogą skorzystać z nowej usługi nju mobile. Od 2.03.2017 roku wirtualny operator telefonii komórkowej sprzedaje 9 GB za 9 zł.

Z oferty nju mobile mogą skorzystać zarówno abonenci oferty „nju z rachunkiem”, jak i osoby korzystające z „nju na kartę”. 9 GB za 9 zł to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Podobną usługę oferował w ubiegłoroczne wakacje Virgin Mobile: 10 GB za 9 zł. Według regulaminu, usługa „Pakiet 9 GB” będzie ważna do odwołania.

Pakiet 9 GB w nju z rachunkiem

W przypadku taryfy abonamentowej, usługa „Pakiet 9 GB” nie jest odnawialna, a pakiet jest ważny przez 31 dni lub do końca okresu rozliczeniowego. Pakietu 9 GB nie można aktywować dla dodatkowego numeru, jednak możliwe jest współdzielenie limitu danych z numerem głównym. W jednym okresie rozliczeniowym abonenci „nju z rachunkiem” mogą wykupić maksymalnie 5 pakietów po 9 GB danych.

Pakiet 9 GB w nju na kartę

W lepszej sytuacji są osoby korzystające z oferty „nju na kartę”. Mogą one wykupić dowolną liczbę pakietów, których limit danych sumuje się, natomiast czas ważności pakietów jest przedłużany zgodnie z datą ważności ostatniej z wykupionych usług.

Aktywacja Pakietu 9G w nju z rachunkiem i nju na kartę

Aby aktywować pakiet w taryfach na kartę oraz taryfach abonamentowych nju mobile należy jedną z operacji:

  • wpisać kod USSD: *127*69#
  • wysłać SMS z komendą AKT wysłaną na bezpłatny numer 80355
  • aktywować pakiet na stronie www.njumobile/mojekonto

Regulamin usługi „Pakiet 9 GB” w ofercie „nju na kartę”

Regulamin usługi „Pakiet 9 GB” w ofercie „nju z rachunkiem”

nju-mobile-9gb-9zl

Source: Nju mobile
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close