Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Adam Sawicki odchodzi z T-Mobile Polska

Zmiany w zarządzie T-Mobile Polska. Adam Sawicki, od czerwca 2015 roku pełniący funkcje prezesa zarządu spółki, podjął decyzję o rezygnacji ze stanowiska. Jego miejsce zajmie Andreas Maierhofer.

Andreas Maierhofer jest obecnie Prezesem Zarządu Telekom Macedonia. Posiada szerokie doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym oraz IT. Karierę zawodową rozpoczął w 1987 roku w grupie Telekom Austria, od tego momentu piastował szereg stanowisk menedżerskich w różnych obszarach. W roku 1996 objął funkcję Dyrektora Depertamentu Rozliczeń, a w 1999 – funkcję Dyrektora Pionu Usług Detalicznych. Od roku 2004, jako Chief Operating Office w Si.mobil Slovenia, był odpowiedzialny za marketing, sprzedaż, obsługę klienta oraz HR, a w 2006 roku objął stanowisko prezesa spółki. W kolejnych latach kontynuował międzynarodową karierę, przenosząc się do Bułgarii, gdzie objął pozycję Chief Commercial Officer spółki Mobitel EAD, by następnie, od 2009 roku, zostać jej prezesem.

news-andreas-maierhofer

Do zarządu T-Mobile Polska dołączy również Włodzimierz Nowak, obejmując stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za sprawy prawne, zarządzanie zgodnością i bezpieczeństwo. Przez lata związany był z obszarem obronności, z Ministerstwem Obrony Narodowej, Ministerstwem Cyfryzacji oraz pracował  strukturach NATO.

Elżbieta Wójcik, dotychczasowa Dyrektor ds. Rynku Prywatnego, odpowiedzialna za komunikację rynkową, strategię marki, obsługę klienta, sprzedaż i zarządzanie kanałami sprzedaży odejdzie ze stanowiska członka zarządu T-Mobile Polsa. Z początkiem maja zastąpi ją Fredric Perron, który w swojej dotychczasowej karierze związany był między innymi z T-Mobile w Wielkiej Brytanii, Vodafone w Wielkiej Brytanii i Czechach, a także z Roger Communications, gdzie przez ostatnie 3 lata zajmował stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za Customer Management & Loyality.

Source: T-mobile
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close