Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Amazon Prime Video w Play

6 miesięcy za darmo

Od stycznia za przeniesienie, przedłużenie, lub podpisanie nowej umowy w Play dostępna jest usługa Amazon Prime Video. 6 miesięcy darmowego dostępu to wystarczająco długi czas, żeby dokładnie sprawdzić ofertę lub obejrzeć interesujące nas seriale i filmy.

W abonamencie na 6 miesięcy dla wszystkich

Od teraz w Play usługa Amazaon Prime Video dostępna jest dla każdego użytkownika oferty abonamentowej zupełnie za darmo na 6 miesięcy. Promocja już teraz dostępna jest z abonamentem głosowym i telewizyjnym. Od poniedziałku, 23 marca dołączą do promocji użytkownicy oferty internetu na abonament. Po wykorzystaniu okresu próbnego subskrypcja kosztuje 25 zł miesięcznie. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie.

Jak włączyć Amazon Prime Video w Play?

W aplikacji Play24 w zakładce Telewizja i wideo wybieram usługę promocyjną Amazon Prime Video. Następnie przechodząc przez kolejne ekrany aktywując usługę. Teraz mamy 30 dni na dokończenie rejestracji i aktywację serwisu. Nie ma co zwlekać, najlepiej jest to zrobić od razu.

Potwierdzenie aktywacji otrzymamy SMS-em. Teraz wystarczy założyć konto w serwisie Amazon Prime Video przez stronę pv.play.pl. Od teraz dostęp do serwisu jest aktywny. W aplikacji możemy sprawdzić ważność promocji.

Aplikacja Play24 Amazon Prime Video
Potwierdzenie włączenia

Dostęp do Amazon Prime Video

W tym wypadku jest dokładnie tak, jak u konkurencji. Serwis dostępny jest przez stronę internetową, na urządzenia mobilne Android i Apple, a w przypadku Play przez dekoder PLAY NOW TV BOX.

Co można obejrzeć w Amazon Prime Video?

Nowości i produkcji oryginalnych, nie znam i nie widziałem, nie mogę nic polecić. Moje zainteresowanie wzbudził serial „The Grand Tour”, w głównych rolach występują: Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. Drugi, z innej beczki: „Tom Clansy’s Jack Rayn”. W serwisie dostępne są, bardzo dobre, starsze produkcje, do których można wrócić lub obejrzeć pierwszy raz. Subiektywna krótka lista, filmów i seriali, które warto zobaczyć w serwisie Amazon Prime Video:

  • Heroes
  • The Expanse
  • Justified
  • Back to the Future (wszystkie części)
  • The Godfather (wszystkie części)
  • Terminator 2
  • Gladiator
  • Apollo 13
  • Quentin Tarantino (Natural Born Killers, Pulup Fiction, From Dusk Till Dawn, Four Rooms, Kill Bill, Kill Bill 2, Inglourious Basterds).
  • Indiana Jones (wszystkie części)
blank

Czy warto włączyć Amazon Prime Video?

Jeśli posiadasz abonament w sieci Play, to warto skorzystać z okazji i włączyć Amazon Prime Video. Jest za darmo, na pół roku i w każdej chwili można zrezygnować. Tym bardziej, że ze względu na ogłoszony stan epidemii jeśli tylko jest to możliwe, to najrozsądniej jest pozostać w domu.

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close