Wiadomości

Android Lollipop dla LG G3 już w przyszłym tygodniu

Flagowy smartfon południowokoreańskiego giganta otrzyma najnowsze wydanie Androida szybciej, niż ktokolwiek mógłby się tego spodziewać.

LG oficjalnie poinformowało, że flagowy smartfon producenta – model G3 otrzyma aktualizację systemu Android w wersji 5.0 Lollipop już w nadchodzącym tygodniu. Co jednak najważniejsze, cały proces aktualizacyjny rozpocznie się w Polsce, a stosowne uaktualnienie w pierwszej kolejności obejmie modele niebrandowane (nie należące do któregoś z telekomów) przez operatorów sieci telekomunikacyjnych.

Nowa odsłona oprogramowania przyniesie przede wszystkim poprawę wydajności oraz gruntownie odświeżony interfejs użytkownika. Zapowiada się bardzo interesująco i najbliższe dni z pewnością odpowiedzą na to, czy programiści LG odrobili swoje zadanie domowe oraz jak najnowsza wersja systemu spisuje się w połączeniu ze sztandarowym smartfonem firmy.

Źródło: LG

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close