Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Android Marshmallow dla Galaxy S6 wchodzi w fazę beta testów

Producenci coraz częściej zapraszają użytkowników do testowania i usprawniania oprogramowania. Nie inaczej jest z Samsungiem, który uruchomił publiczne betatesty najnowszej wersji systemu Android dla posiadaczy smartfonów Galaxy S6.

Samsung zamierza dostarczyć Androida Marshmallow dla kilkunastu najważniejszych modeli smartfonów w jego portfolio. Aby wszystko przebiegało sprawnie, a oprogramowanie było jak najbardziej dopracowane, wolne od problemów wieku dziecięcego, producent zaprasza użytkowników Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge do testów wersji beta „piankowej” odsłony OS-u. Program potrwa do 18 stycznia, jednakże jest pewien haczyk (nie licząc ograniczenia do tylko dwóch modeli urządzeń) – propozycja dotyczy wyłącznie użytkowników z Korei Południowej, którzy zakupili telefony u operatorów KT lub LG U+ oraz osób z Wielkiej Brytanii, dla których taka możliwość pojawiła się wczorajszego, późnego popołudnia. Koniecznie jest też skorzystanie z aplikacji Galaxy Care, dostępnej w sklepie Google Play.

Szkoda, że dostępność testów beta Androida Marshmallow została tak mocno ograniczona. Miejmy jednak nadzieje, że Samsung rozszerzy ją na inne kraje, w tym Polskę. Póki co pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość, trzymając kciuki, że tak właśnie się stanie.

Źródło: Sammobile

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close