TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Android Marshmallow dla Galaxy S6 wchodzi w fazę beta testów

Android Marshmallow dla Galaxy S6 wchodzi w fazę beta testów

Producenci coraz częściej zapraszają użytkowników do testowania i usprawniania oprogramowania. Nie inaczej jest z Samsungiem, który uruchomił publiczne betatesty najnowszej wersji systemu Android dla posiadaczy smartfonów Galaxy S6.

Samsung zamierza dostarczyć Androida Marshmallow dla kilkunastu najważniejszych modeli smartfonów w jego portfolio. Aby wszystko przebiegało sprawnie, a oprogramowanie było jak najbardziej dopracowane, wolne od problemów wieku dziecięcego, producent zaprasza użytkowników Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge do testów wersji beta „piankowej” odsłony OS-u. Program potrwa do 18 stycznia, jednakże jest pewien haczyk (nie licząc ograniczenia do tylko dwóch modeli urządzeń) – propozycja dotyczy wyłącznie użytkowników z Korei Południowej, którzy zakupili telefony u operatorów KT lub LG U+ oraz osób z Wielkiej Brytanii, dla których taka możliwość pojawiła się wczorajszego, późnego popołudnia. Koniecznie jest też skorzystanie z aplikacji Galaxy Care, dostępnej w sklepie Google Play.

Szkoda, że dostępność testów beta Androida Marshmallow została tak mocno ograniczona. Miejmy jednak nadzieje, że Samsung rozszerzy ją na inne kraje, w tym Polskę. Póki co pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość, trzymając kciuki, że tak właśnie się stanie.

Źródło: Sammobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25%
2 głosy
12.5%
1 głosy
25%
2 głosy
37.5%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top