Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Android N dla Sony Xperii Z3

Android N w wersji rozwojowej Developer Preview, dotychczas dostępny dla posiadaczy urządzeń linii Nexus, trafił również do Xperii Z3.

Na początku marca Google opublikował testową wersję Androida N dla deweloperów, którą można pobierać na Nexusa 6, Nexusa 5X, Nexusa 6P, Nexusa 9, Nexusa Player i Google Pixel C. W tym samym czasie wystartował także program Android Beta, którego jednym z pierwszych widocznych efektów jest pojawienie się nowego oprogramowania dla Sony Xperii Z3. Z Androida N mogą od teraz skorzystać posiadacze smartfona Sony w wariantach D6603 i D6653. Instalacji można dokonać w następujący sposób:

  1. Podłączyć kompatybilną Xperię Z3 do komputera poprzez kabel USB.
  2. Uruchomić program Xperia Companion w wersji 1.1.24 lub nowszej.
  3. Przytrzymać klawisz ALT na komputerze i włączyć opcję Software Repair, a następnie postępować według wyświetlanych na ekranie wskazówek.
  4. Odłączyć urządzenie od komputera i całkowicie je wyłączyć, a następnie podłączyć ponownie i uruchomić przytrzymując dolny przycisk głośności, co powinno rozpocząć flashowanie.

Jak zwykle w przypadku oprogramowania testowego, jego instalację zaleca się wyłącznie deweloperom i zaawansowanym użytkownikom. O zmianach wprowadzonych w Androidzie N przeczytacie tutaj.

Źródło: Sony, własne

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close