TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Androidowy BlackBerry Venice ukazany na nowych zdjęciach

Androidowy BlackBerry Venice ukazany na nowych zdjęciach

BlackBerry pracuje nad smartfonem z Androidem – jest to bardziej niż pewne. Od miesięcy jesteśmy raczeni różnymi informacjami na temat pierwszej „jeżynki” z tym systemem, a po sieci krążą również interesujące rendery urządzenia. Teraz mamy z kolei pełen wgląd na to, jak przedstawia się model Venice.

Evan Blass aka @evleaks opublikował na swoim twitterowym profilu nowe zdjęcia nadchodzącego smartfona BlackBerry, a także grafikę w formacie GIF, która przedstawia telefon z różnych ujęć. Z tego co widać, Venice pracuje pod kontrolą Androida, który zdaje się być praktycznie domyślną jego wersją, bez żadnej nakładki. Najciekawiej wygląda jednak wysuwana klawiatura i sądząc po poprzednich dokonaniach kanadyjskiego producenta, będzie ona wysokiej jakości. Co więcej, można zauważyć, że urządzenie ma zakrzywiony z obu stron ekran, podobnie jak Samsung Galaxy S6 Edge i Galaxy S6 Edge Plus. Przy okazji Blass potwierdził, że premiera BlackBerry Venice odbędzie się w listopadzie i będzie oferowany przez największych operatorów w USA – AT&T, Verizon, T-Mobile oraz Sprint.

news-blackberry_venice-2 Androidowy BlackBerry Venice ukazany na nowych zdjęciachJakby tego było mało, @evleaks wrzucił na Twittera również zdjęcie innego telefonu BlackBerry działającego pod kontrolą systemu Google. W tym przypadku nie mamy jednak do czynienia ze sliderem, ale urządzeniem, które bardzo przypomina model BlackBerry Passport wydany w zeszłym roku. news-blackberry_venice-2 Androidowy BlackBerry Venice ukazany na nowych zdjęciach

Źródło: The Verge

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
42.86%
3 głosy
28.57%
2 głosy
14.29%
1 głosy
14.28%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top