Aplikacja Move to iOS miażdżona przez oceny użytkowników

Apple wydając dwa dni temu aplikację „Move to iOS” liczył, że spodoba się ona użytkownikom, którzy docenią możliwość szybkiego i wygodnego przetransferowania danych z urządzeń na Androdzie. Program spotkał się jednak z ogromną krytyką i trudno szukać go na liście najpopularniejszych.

„Move to iOS” (Przenieś na iOS) pozwala na automatyczną, bezpieczną migrację danych takich jak m.in. kontakty, wiadomości, zdjęcia i filmy z urządzeń opartych na Androidzie w wersji 4.0 i wyższej na telefony i tablety z systemem iOS. Po prostej konfiguracji aplikacji i wpisaniu kodu bezpieczeństwa, iPhone lub iPad tworzą prywatną sieć Wi-Fi, przez którą odbywa się transfer. Niestety, nie wszystko idzie po myśli Apple – użytkownicy już od pierwszych godzin publikacji programu wystawili mu w większości najniższą ocenę, czyli jedną gwiazdkę. Liczba ta stale rośnie i na dzień dzisiejszy krytycznych opinii jest już ponad 14 tysięcy. Na najwyższą notę zdecydowało się około 3 tysięcy osób. Wśród komentarzy łatwo znaleźć te, które pochodzą od użytkowników, którzy zrobili to ze zwykłej złośliwości i niechęci do Apple oraz jej produktów. Nie wiadomo jednak, ile w tym wszystkim zasługi komunikatu, który wyświetla się po zakończeniu procesu przenoszenia danych – „Oddaj telefon z Androidem do recyklingu”. W każdym razie, każda kolejna aplikacja Apple, która pojawi się w Google Play (zapowiedziana jest Apple Music), najprawdopodobniej spotka się z równie „ciepłym” przyjęciem.

Źródło: własne

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
60%
3 głosy
20%
1 głosy
20%
1 głosy
0%
0 głosy

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze