Artur Ostrowski zajmie się usługami dla biznesu w T-Mobile Polska

3885

1 października 2016 roku Artur Ostrowski dołączy do zarządu T-Mobile Polska, gdzie przejmie obowiązki związane z zarządzaniem rynkiem biznesowym od Igora Matejowa.

cytaty-adam-sawicki-1 Artur Ostrowski zajmie się usługami dla biznesu w T-Mobile Polska

T-Mobile zamierza czynnie wspierać cyfrową transformację polskiej gospodarki oraz jej innowacyjności. Wiedza i kompetencje Artura związane z wdrażaniem procesów teleinformatycznych czy wykorzystywania konwergencji usług mobilnych i stacjonarnych na rynkach międzynarodowych będą niewątpliwym wsparciem dla firmy w realizacji tego zadania. Jednocześnie chciałbym podziękować Igorowi za jego wkład w przygotowanie rynku biznesowego do oferowania usług konwergentnych oraz przeprowadzenie procesu integracji z GTS Poland

– powiedział Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska.Artur Ostrowski posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu oraz sprzedaży w branży telekomunikacyjnej. W latach 2015-2016 był partnerem w firmie konsultingowej Enxoo, w której stworzył i zarządzał działem Telecom Practice, wspierającym europejskich operatorów w przejściu cyfrowej transformacji w obszarach sprzedaży i marketingu. Od 2009 roku pracował w GTS Central Europe, a wcześniej przez blisko 10 lat był związany z firmą Telia Sonera International Carrier. Swoją zawodową karierę rozpoczynał w firmie NASK, w której odpowiadał m.in. za marketing i sprzedaż.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
33.33%
1 głosy
66.67%
2 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top