Wiadomości

Asus ZenFone Ares właśnie pojawił się na rynku

Nowy smartfon od Asusa pojawił się nagle, bez żadnego specjalnego eventu, ani nawet oficjalnej informacji prasowej. Kolejny wariant ZenFone skupia się na jak najlepszym wykorzystaniu VR (wirtualna rzeczywistość) oraz AR (rzeczywistość rozszerzona). Pomagać ma mu w tym wyświetlacz o przekątnej 5.7 cala i o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli.

Na pokładzie telefonu znajduje się procesor Snapdragon 821 wspierany przez 8 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna ROM to 128 GB. Smartfon posiada jeden aparat z tyłu (23 Mpix) i jeden frontowy (8 Mpix) Systemem operacyjnym Asusa ZenFone Ares jest Android Nougat. Bateria ma pojemność 3 300 mAh, wraz z opcją szybkiego ładowania. Również multimedia nie rozczarowują, układ odpowiedzialny za audio to SonicMaster 3.0 Hi-Res Audio 384 kHz. Dzięki takim podzespołom Asus ZenFone Ares ma być kompatybilny z technologią ARCore od Google. W tym momencie telefon jest przeznaczony jedynie na rynek tajwański, gdzie można go nabyć za 333$.

Źródło: GSM Arena

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close