TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Asus ZenFone Ares właśnie pojawił się na rynku

Nowy smartfon od Asusa pojawił się nagle, bez żadnego specjalnego eventu, ani nawet oficjalnej informacji prasowej. Kolejny wariant ZenFone skupia się na jak najlepszym wykorzystaniu VR (wirtualna rzeczywistość) oraz AR (rzeczywistość rozszerzona). Pomagać ma mu w tym wyświetlacz o przekątnej 5.7 cala i o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli.

Na pokładzie telefonu znajduje się procesor Snapdragon 821 wspierany przez 8 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna ROM to 128 GB. Smartfon posiada jeden aparat z tyłu (23 Mpix) i jeden frontowy (8 Mpix) Systemem operacyjnym Asusa ZenFone Ares jest Android Nougat. Bateria ma pojemność 3 300 mAh, wraz z opcją szybkiego ładowania. Również multimedia nie rozczarowują, układ odpowiedzialny za audio to SonicMaster 3.0 Hi-Res Audio 384 kHz. Dzięki takim podzespołom Asus ZenFone Ares ma być kompatybilny z technologią ARCore od Google. W tym momencie telefon jest przeznaczony jedynie na rynek tajwański, gdzie można go nabyć za 333$.

gsmarena_001 Asus ZenFone Ares właśnie pojawił się na rynku

Źródło: GSM Arena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top