Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Autor Flappy Bird kontratakuje: wyzwania Ninja Spinki Challenges!!

Pamiętacie Flappy Bird? Grę o wyjątkowo prostych zasadach, która okazała się wciągająca i wymagająca dla graczy? Autor, Dong Nguyen, nie przewidział sukcesu Flappy Bird.

Pomimo że Wietnamczyk zdecydował się usuną swoją grę ze Sklepu Play i App Store, moda na prostą grę zręcznościową od 2013 roku wciąż trwa. Dziś w internetowych sklepach można odnaleźć dziesiątki klonów Flappy Bird.

Dong Nguyen na kilka lat zniknął z pierwszych stron serwisów internetowych. Teraz wraca, oferując pod szyldem japońskiej firmy Obokaidem zupełnie nowy tytuł: Ninja Spinki Challenges!!.

Rozgrywka w Ninja Spinki Challenges!!

To kolejna, prosta gra zręcznościowa, w której sterowanie sprowadza się do przesuwania palców po ekranie lub precyzyjnych dotknięć. Właściwie to aż sześć mini-gier, które można rozgrywać w dwóch trybach: wyzwań z limitem czasu oraz trybie bez ograniczeń czasowych, w którym liczy się przetrwanie. Zobaczymy, czy ninja Spinki Challenges!! powtórzy sukces Flappy Birds. Ostrzegamy, łatwo się wciągnąć w rozgrywkę, a z upływem czasu wyzwania stają się coraz trudniejsze.

Gra dostępna jest za darmo, działa na urządzeniach z Androidem i iOS. W grze wyświetlane są reklamy.

Źródło: Sklep Play

Tagi
Back to top button
Close