Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Bezprzewodowe ładowanie w iPhone’ach w 2018 roku? Potwierdza to jeden z dostawców Apple’a

O tym, że Apple planuje wdrożyć technologię ładowania bezprzewodowego do iPhone’ów, słyszy się już od dawna. Zgodnie z pogłoskami, producent ma wprowadzić tę innowację w 2018 roku. Apple nie potwierdził jeszcze tych doniesień; potwierdza je natomiast jeden z jego dostawców, indyjska firma Wistron.

Bezprzewodowe ładowanie w smartfonach nie jest niczym nowym – technologia jest wprowadzana do flagowców z Androidem już od dobrych paru lat, więc Apple pod tym względem nie odkrywa Ameryki. Wistron dołączył w tym roku do grona dostawców urządzeń giganta z Kalifornii, dzięki czemu Apple otrzymał udziały w jednym z najbardziej intratnych rynków na świecie. Dyrektor generalny indyjskiej firmy Robert Hwang wyjawił, że jednym z planów Apple’a na kolejny rok jest wprowadzenie bezprzewodowego ładowania do urządzeń będących wizytówką kalifornijskiego producenta.

Nie ma powodów, by CEO Wistrona kłamał. Mimo to Apple wciąż nie potwierdza wyjawionej informacji. Jeśli informacje od Roberta Hwanga okażą się prawdziwe, to fani iPhone’a już za rok będą mogli cieszyć się jedną z najbardziej wyczekiwanych funkcji telefonu.

Źródło: Ubergizmo
Back to top button