Wiadomości

BlackBerry KEY2: nowy, tajemniczy przycisk na klawiaturze

Następca zeszłorocznego BlackBerry KEYone zostanie zaprezentowany już za dwa tygodnie – dokładnie 7 czerwca. Wiemy już, że wśród nowości w KEY2 pojawi się pierwszy podwójny aparat w historii firmy. Do internetu trafił krótki filmik prezentujący BlackBerry KEY2, na którym można zauważyć kolejny nowy element jedynego nowego smartfona z fizyczną klawiaturą.

W BlackBerry KEY2 znajdziemy dodatkowy klawisz, oznaczony dziewięcioma kropkami ułożonymi w siatce. Najprawdopodobniej będzie to przycisk funkcjonujący jako skrót lub aktywujący którąś z opcji urządzenia. Wśród innych zmian znalazła się zmiana połyskującego pokrycia klawiatury na matowe oraz przeniesienie przycisku włączania z lewej na prawą stronę urządzenia.

BlackBerry KEY2 będzie korzystać z 4,5-calowego ekranu o rozdzielczości 1 080 na 1 620 pikseli, identycznego jak w pierwszym modelu z tej serii. Smartfon napędzany będzie 8-rdzeniowym Snapdragonem 660 z 6 GB RAM-u. Ilość pamięci wewnętrznej to 64 GB. Pojemność baterii zostanie zmniejszona z 3 505 do 3 360 mAh.

Tagi

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close