Wiadomości

BlackBerry Passport – kuracja złotem dla zamożnych klientów

Wietnamska firma Mavang, zajmująca się złotnictwem wzięła pod swoje skrzydła smartfon BlackBerry Passport, a efekt ich pracy jest co najmniej interesujący. Urządzenie nie jest jednak w całości wyłożone złotem.

Ekskluzywna jest jedynie ramka, która została pozłacana 24-karatowym złotem w procesie, który zajmuje około 3-4 godziny, wliczając w to czas demontażu urządzenia.

Specyfikacja złotego BlackBerry Passport pozostaje taka sama jak w przypadku zwykłej wersji. Urządzenie jest przeznaczone dla klientów biznesowych, a jego cena wynosi od 8 do 10 milionów dongów wietnamskich (około 375-470 dolarów) w zależności od modyfikacji wprowadzonych na życzenie konsumenta – chociażby wyryte logo firmy lub dowolny tekst. Co ciekawe, kwota ta jest porównywalna do ceny standardowej wersji BlackBerry Passport, co wygląda całkiem kusząco.

Źródło: GSMArena

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close