Wiadomości

Cena składanego smartfona Samsunga wyniesie prawie 2 tysiące dolarów

Już od lat pojawiają się coraz to nowsze informacje na temat rzekomo przygotowywanego przez Samsunga składanego smartfona, jednak na razie koreański producent nie podzielił się konkretnymi informacjami. Wygląda jednak na to, że rok 2019 będzie w końcu tym, w którym przedstawiony zostanie rewolucyjny smartfon Samsunga, który ma nosić nazwę Galaxy X. Za takie urządzenie będzie trzeba jednak sporo zapłacić.

Według analityków rynkowych składany Galaxy X ma kosztować aż 1 850 dolarów, czyli około 7 000 zł. Oczywiście głównym powodem tak wysokiej ceny jest potrzeba skorzystania z nowego i kosztownego wyświetlacza. W formie „rozłożonej” smartfon ma mieć przekątną 7,3 cala, a w trybie „złożonym” 4,5. Pierwsza partia produkcyjna ma mieć nakład zaledwie 300–500 tysięcy egzemplarzy.

Source: Scmp
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close