Wiadomości

Coolpad Modena w T-Mobile

W ofercie T-Mobile pojawił się nowy smartfon Modena marki Coolpad, który jest dostępny w taryfach Jump! Family w cenie zaczynającej się od 9 zł.

T-Mobile Polska, jako pierwszy operator na naszym rynku, wprowadził do swojej oferty smartfon chińskiej firmy Coolpad, a dokładniej model Modena, charakteryzujący się ekranem o przekątnej 5.5-cala i rozdzielczości 540 x 960 pikseli, czterordzeniowym procesorem Snapdragon 410, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej i aparatem główny z matrycą 8 Mpix. Urządzenie jest także przystosowane do obsługi dwóch kart SIM. Coolad Modena można nabyć w jednym z pięciu abonamentów Jump! Family w cenie od 9 do 249 zł. Z propozycji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci T-Mobile. news-coolpad_modena-tmobile-2

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close