TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

D Free da znać, kiedy trzeba odwiedzić łazienkę

D Free da znać

Triple W Japan ujawniło urządzenie z gatunku wearables, które poinformuje użytkowników, kiedy muszą udać się za potrzebą. Firma twierdzi, że D Free przyda się szczególnie tym, którzy mają problem z układem moczowym.

W trakcie zeszłotygodniowej imprezy Combined Exhibition of Advanced Technologies w Tokio, firma Triple W Japan po raz pierwszy pokazała swoje najnowsze dzieło – umieszczany na brzuchu gadżet informujący o konieczności udania się do łazienki, który korzysta z fal ultradźwiękowych do monitorowania wewnętrznych organów, przesyłając uzyskane dane do smartfona. Producent uważa, że D Free będzie idealnym rozwiązaniem dla ludzi cierpiących na nietrzymanie kału i moczu, ludzi starszych, a także dzieci. Nadal jednak trwają pracę nad ulepszeniem urządzenia i wygodniejszym przytwierdzaniem go do bielizny – wiele osób ma wątpliwości, że w kontakcie ze skórą może powodować otarcia. W sprzedaży D Free zadebiutuje wiosną przyszłego roku.

Źródło: Reuters

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
42.86%
3 głosy
14.29%
1 głosy
14.29%
1 głosy
28.56%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top