Dalszy ciąg szaleństwa ZTE

Dalszy ciąg szaleństwa ZTE

Chiński producent nie próżnuje na targach w Berlinie i niemal co chwila prezentuje nowe urządzenia. Tym razem padło na przedstawiciela średniej półki cenowej, czyli ZTE Blade VEC 4G.

Smartfon ten będzie dostępny w dwóch wersja – 3G i 4G, ale druga z nich powinna być popularniejsza i to na niej skupi się niniejszy tekst. Płynną pracę urządzenia zapewnia czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 taktowany 1.2 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB wbudowanej przestrzeni na pliki. Szczególnie cieszy ostatni parametr, gdyż właśnie on jest najczęściej piętą achillesową chińskich smartfonów. Widać też znaczny postęp względem bardzo przeciętnego, starszego ZTE Blade III Pro, który należy do tej samej serii.

Spore wrażenie robi również wygląd słuchawki. Sprzęt jest smukły i minimalistyczny, aczkolwiek jego kanciaste krawędzie nie każdemu przypadną do gustu. Problematyczna może też być obsługa smartfona jedną dłonią, gdyż wyposażono go w pięciocalowy ekran HD (720 x 1280 pikseli). Z drugiej jednak strony, może to być całkiem niezłe urządzenie do korzystania z multimediów i Internetu. Za zasilanie ma natomiast odpowiadać ogniwo o satysfakcjonującej pojemności 2300 mAh, czyli w miarę standardowe, jak na sprzęt tej wielkości. Pełna specyfikacja tego modelu dostępna jest na stronie:
https://teleguru.pl/telefony-przyszle/zte-blade-vec–zapowiedziany-

Pozytywnie zaskakuje też cena tego modelu, która nie powinna przekroczyć 1000 zł (mowa o wersji 4G). Niestety, data premiery tego modelu w Polsce nie jest jeszcze znana, ale patrząc na jego cenę i specyfikację, można mu wróżyć odniesienie sukcesu. Należy jednak zauważyć, że na tę chwilę jego główny konkurent, czyli Motorola Moto G jest dostępna w sklepach w cenach poniżej 800 zł.

Źródło: ZTE

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
39.47%
223 głosy
8.67%
49 głosy
43.36%
245 głosy
8.5%
48 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top