Donald Trump zaczął korzystać z iPhone’a

Trump 850x478

Prezydent Trump był od jakiegoś czasu krytykowany za korzystanie ze smartfona pracującego pod kontrolą Androida. Samsung Galaxy S3, którego używał dotychczas według specjalistów do spraw bezpieczeństwa był po prostu za stary. Wybór padł na sprzęt od Apple.

Wierny swojemu Galaxy S3 wybrał iPhone’a

Mimo krytykowania w kampanii wyborczej firmy z Cupertino przez Donalda Trumpa, prezydent postanowił zmienić telefon na produkowany właśnie w jej fabrykach. Nie wiadomo dokładnie na jaki model padło, ale informacja o zdecydowaniu się na Apple została oficjalnie potwierdzona. W minioną środę Dan Scavino zajmujący się mediami społecznościowymi w Białym Domu potwierdził, że prezydent już od kilku tygodni wykorzystuje do pracy iPhone’a i jest z niego bardzo zadowolony.

Publikuje na Twitterze

Już od ponad miesiąca spostrzegawczy użytkownicy Twittera mogli zobaczyć, że większość tweetów na koncie Trumpa wysyłana jest z systemu iOS. Oczywiście niektóre publikacje mogły być pisane przez jego współpracowników, ale Dan Scavinio uważa, że wszystkie publikowane są przez samego prezydenta.

A co z kampanią wyborczą?

Przypomnijmy, że Donald Trump podczas swojej kampanii wyborczej namawiał Amerykanów do bojkotu produktów Apple powołując się na odmowę firmy na udostępnienie treści smartfona zamachowca z San Bernardino. Czy specjaliści do spraw bezpieczeństwa nie mogli zatem znaleźć prezydentowi aktualnego i bezpiecznego sprzętu z Androidem?

Źródło: Theverge

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
1 głosy
50%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top