Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Donald Trump zaczął korzystać z iPhone’a

Prezydent Trump był od jakiegoś czasu krytykowany za korzystanie ze smartfona pracującego pod kontrolą Androida. Samsung Galaxy S3, którego używał dotychczas według specjalistów do spraw bezpieczeństwa był po prostu za stary. Wybór padł na sprzęt od Apple.

Wierny swojemu Galaxy S3 wybrał iPhone’a

Mimo krytykowania w kampanii wyborczej firmy z Cupertino przez Donalda Trumpa, prezydent postanowił zmienić telefon na produkowany właśnie w jej fabrykach. Nie wiadomo dokładnie na jaki model padło, ale informacja o zdecydowaniu się na Apple została oficjalnie potwierdzona. W minioną środę Dan Scavino zajmujący się mediami społecznościowymi w Białym Domu potwierdził, że prezydent już od kilku tygodni wykorzystuje do pracy iPhone’a i jest z niego bardzo zadowolony.

Publikuje na Twitterze

Już od ponad miesiąca spostrzegawczy użytkownicy Twittera mogli zobaczyć, że większość tweetów na koncie Trumpa wysyłana jest z systemu iOS. Oczywiście niektóre publikacje mogły być pisane przez jego współpracowników, ale Dan Scavinio uważa, że wszystkie publikowane są przez samego prezydenta.

A co z kampanią wyborczą?

Przypomnijmy, że Donald Trump podczas swojej kampanii wyborczej namawiał Amerykanów do bojkotu produktów Apple powołując się na odmowę firmy na udostępnienie treści smartfona zamachowca z San Bernardino. Czy specjaliści do spraw bezpieczeństwa nie mogli zatem znaleźć prezydentowi aktualnego i bezpiecznego sprzętu z Androidem?

Source: Theverge
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close