TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Ekspansja Apple Pay. W końcu dostępne w Polsce!

Apple Pay rozszerza swoje usługi na kolejne banki, jednak najważniejsze jest to że w końcu zawitało nad Wisłę i do Norwegi!

Ogromna ilość amerykańskich banków posiada już usługę Apple Pay. Jednakże ostatnio ta usługa została rozszerzona również na rynek polski i norweski. Są to dwa pierwsze, ale zapewne nie ostatnie państwa, które otrzymały tę metodę płatności. Na pewno wpłynie to pozytywnie na pozycję Apple w Polsce – w końcu możemy się czuć w jakiś sposób wyróżnieni przez giganta z Cupertino.

W Polsce wsparcie Apple Pay zostało dodane do następujących banków: Alior, BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Getin Bank, mBank, Nest Bank, Pekao SA i Raiffeisen Polbank. W Norwegii Apple Pay jest dostępne dla klientów posiadających karty Visa od Nordea Bank, Santander Bank i Sbanken. Ponadto Apple Pay będzie dostępny dla użytkowników MasterCard, korzystających z usług Nordea Bank.

Źródło: PhoneArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top