Wiadomości

Ekspansja Apple Pay. W końcu dostępne w Polsce!

Apple Pay rozszerza swoje usługi na kolejne banki, jednak najważniejsze jest to że w końcu zawitało nad Wisłę i do Norwegi!

Ogromna ilość amerykańskich banków posiada już usługę Apple Pay. Jednakże ostatnio ta usługa została rozszerzona również na rynek polski i norweski. Są to dwa pierwsze, ale zapewne nie ostatnie państwa, które otrzymały tę metodę płatności. Na pewno wpłynie to pozytywnie na pozycję Apple w Polsce – w końcu możemy się czuć w jakiś sposób wyróżnieni przez giganta z Cupertino.

W Polsce wsparcie Apple Pay zostało dodane do następujących banków: Alior, BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Getin Bank, mBank, Nest Bank, Pekao SA i Raiffeisen Polbank. W Norwegii Apple Pay jest dostępne dla klientów posiadających karty Visa od Nordea Bank, Santander Bank i Sbanken. Ponadto Apple Pay będzie dostępny dla użytkowników MasterCard, korzystających z usług Nordea Bank.

Źródło: PhoneArena

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close