Wiadomości

FootboLove emocje dla posiadaczy Sony Xperii Z5 i Xperii M5

Sony ruszyło z nowym konkursem dla posiadaczy wybranych smartfonów Xperia – FootboLove Emocje. Można w nim wygrać wyjazd na finał piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które w dniach od 7 do 31 marca kupią w sieci T-Mobile lub w sieciach handlowych jeden ze smartfonów serii Xperia Z5 lub Sony Xperię M5. Aby wziąć udział w zabawie trzeba zarejestrować się na konkursowej stronie www.sonymobile.com/footbolove i nagrać maksymalnie 15-sekundowy filmik pokazujący radość z kibicowania ulubionej drużynie. Warto dodać, że w nagraniu należy wykorzystać funkcje Timeshift Video. Kolejnym krokiem jest wstawienie filmu na profilu uczestnika zabaw w serwisie YouTube lub Vimeo (koniecznie jako film publiczny) i dołączenie linku do tego wideo do formularza znajdującego się na stronie konkursowej. Zgłoszenia można wypełniać do 3 kwietnia. Wyniki konkursu zostaną przedstawione 6 kwietnia 2016 roku. Najlepsi uczestnicy zabawy otrzymają wyjazd dla dwóch osób na finał UEFA Champions League, przeznaczony dla nabywców smartfonów w sieci T-Mobile, a także wyjazd (również dwuosobowy) dla klientów, który zakupili telefon w sieciach handlowych.

Źródło: Sony

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close