TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

FootboLove emocje dla posiadaczy Sony Xperii Z5 i Xperii M5

FootboLove emocje dla posiadaczy Sony Xperii Z5 i Xperii M5

Sony ruszyło z nowym konkursem dla posiadaczy wybranych smartfonów Xperia – FootboLove Emocje. Można w nim wygrać wyjazd na finał piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które w dniach od 7 do 31 marca kupią w sieci T-Mobile lub w sieciach handlowych jeden ze smartfonów serii Xperia Z5 lub Sony Xperię M5. Aby wziąć udział w zabawie trzeba zarejestrować się na konkursowej stronie www.sonymobile.com/footbolove i nagrać maksymalnie 15-sekundowy filmik pokazujący radość z kibicowania ulubionej drużynie. Warto dodać, że w nagraniu należy wykorzystać funkcje Timeshift Video. Kolejnym krokiem jest wstawienie filmu na profilu uczestnika zabaw w serwisie YouTube lub Vimeo (koniecznie jako film publiczny) i dołączenie linku do tego wideo do formularza znajdującego się na stronie konkursowej. Zgłoszenia można wypełniać do 3 kwietnia. Wyniki konkursu zostaną przedstawione 6 kwietnia 2016 roku. Najlepsi uczestnicy zabawy otrzymają wyjazd dla dwóch osób na finał UEFA Champions League, przeznaczony dla nabywców smartfonów w sieci T-Mobile, a także wyjazd (również dwuosobowy) dla klientów, który zakupili telefon w sieciach handlowych.

Źródło: Sony

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
80%
4 głosy
0%
0 głosy
20%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top