Wiadomości

Galaxy Note 8 otrzymuje Androida 8.0 Oreo

Aktualizacja dla Samsunga Galaxy Note 8 do najnowszego systemu Google’a jest w końcu dostępna. Pierwsi użytkownicy z Francji zgłaszają, że pełnoprawna wersja Oreo zawitała na ich smartfonach.

Oficjalnie proces aktualizacji Galaxy Note 8 do Oreo miał rozpocząć się dopiero pod koniec marca, ale wygląda na to, że producent wyrobił się nieco szybciej z pracami. Na razie system jest dostępny tylko dla nielicznych użytkowników, ale już niebawem trafi na egzemplarze z całego świata.

Oreo dla Note’a 8 zawiera najnowszą wersję poprawek bezpieczeństwa – Samsung Experience 9.0, która zadebiutowała na początku tego miesiąca. Oprócz naprawienia kilku błędów wykrytych w ostatnim czasie wprowadza ona na urządzenia Samsunga takie nowości, jak ulepszona klawiatura, nową wersję Bixby czy udoskonalone wyszukiwanie w liście kontaktów.

note 8 oreo

Source: Gsmarena

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close