Wiadomości

Galaxy Note 9 jednak z czytnikiem linii papilarnych w ekranie

Co jakiś czas słyszymy o nowych informacjach na temat czytnika linii papilarnych wbudowanego w ekran w następnym smartfonie Samsunga – niestety za każdym razem słyszymy coś innego. Wygląda jednak na to, że ta niekończąca się opowieść zbliża się do konkretnego rozwiązania. Według Korea Herald coraz bardziej pewne jest, że takie rozwiązanie zostanie zaimplementowane w modelu Galaxy Note 9.

Samsung Display – dział zajmujący się wyświetlaczami – przygotował rzekomo trzy lub cztery sposoby na umieszczenie skanera odcisków palców w ekranie. Rozpoczęto już testy poszczególnych rozwiązań. Decyzja ma zostać podjęta jeszcze w tym miesiącu. Umieszczenie czytnika linii papilarnych w ekranie umożliwiłoby między innymi wyposażenie Galaxy Note 9 w większą baterię.

Source: Korea herald
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close