Wiadomości

Galaxy S7 w leasingu? Samsung szykuje ciekawe rozwiązanie dla swoich klientów

We wrześniu ubiegłego roku pojawiły się raporty, zgodnie z którymi Samsung ma w planach uruchomienie specjalnego programu leasingu obejmującego flagowe modele smartfonów. Być może wystartuje on razem z nadchodzącym Galaxy S7.

Doniesienia z Korei Południowej sugerują, że nowa propozycja od Samsunga będzie podobna do wprowadzonego przez Apple programu Upgrade. Ma ona zadebiutować równocześnie z Galaxy S7 i opierać się na stałych, miesięcznych opłatach za telefon oraz możliwości swobodnej wymiany przy okazji corocznej premiery kolejnych flagowców producenta. Byłby to z pewnością dobry sposób na zatrzymanie klientów, którzy dodatkowo nie musieliby od razu wykładać pełnej sumy na wyczekiwany sprzęt. W ramach przypomnienia, uruchomiony przez Apple w zeszłym roku iPhone Upgrade Program wymaga od konsumentów podpisania dwuletniej umowy opiewającej na sumę 32 dolarów miesięcznie. W zamian otrzymują oni co roku nowego smartfona bezpośrednio od kalifornijskiego producenta. W programie zawarty jest również plan ochrony AppleCare+. Źródło: Reuters, własne

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close