TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Galaxy S7 w leasingu? Samsung szykuje ciekawe rozwiązanie dla swoich klientów

Galaxy S7 w leasingu? Samsung szykuje ciekawe rozwiązanie dla swoich klientów

We wrześniu ubiegłego roku pojawiły się raporty, zgodnie z którymi Samsung ma w planach uruchomienie specjalnego programu leasingu obejmującego flagowe modele smartfonów. Być może wystartuje on razem z nadchodzącym Galaxy S7.

Doniesienia z Korei Południowej sugerują, że nowa propozycja od Samsunga będzie podobna do wprowadzonego przez Apple programu Upgrade. Ma ona zadebiutować równocześnie z Galaxy S7 i opierać się na stałych, miesięcznych opłatach za telefon oraz możliwości swobodnej wymiany przy okazji corocznej premiery kolejnych flagowców producenta. Byłby to z pewnością dobry sposób na zatrzymanie klientów, którzy dodatkowo nie musieliby od razu wykładać pełnej sumy na wyczekiwany sprzęt. W ramach przypomnienia, uruchomiony przez Apple w zeszłym roku iPhone Upgrade Program wymaga od konsumentów podpisania dwuletniej umowy opiewającej na sumę 32 dolarów miesięcznie. W zamian otrzymują oni co roku nowego smartfona bezpośrednio od kalifornijskiego producenta. W programie zawarty jest również plan ochrony AppleCare+. Źródło: Reuters, własne

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
33.33%
2 głosy
16.67%
1 głosy
50%
3 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top