Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Galaxy S8 dla aktywnych otrzymuje zielone światło

Rodzina flagowego Samsunga Galaxy S8 niedługo powiększy się o nowego członka. Podobnie jak w przypadku poprzednich flagowców, wkrótce do duetu S8 i S8+ dołączy wersja Active.

Samsung Galaxy S8 Active otrzymał właśnie certyfikat FCC, dzięki temu możemy się dowiedzieć nieco na temat jego specyfikacji. Trzeci Galaxy S8 został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 835 oraz grafikę Adreno 540. W środku znajdą się również 4 GB RAM i Android 7.1 Nougat.

Zeszłoroczna wersja Active wyposażona była w baterię 4000 mAh, większą niż w przypadku wersji podstawowej Galaxy S7. Możemy się spodziewać, że S8 Active również zaoferuje nam dłuższy czas pracy niż Galaxy S8.

Model oznaczany numerem SM-G892A otrzyma podobną specyfikację co tegoroczny flagowiec, jednak jego wygląd zostanie nieco zmieniony. Podobnie jak w przypadku poprzedników, S8 Active otrzyma wzmocnioną, odporną na wstrząsy i upadki obudowę. Certyfikat Ip68 umożliwi zanurzenie urządzenia pod wodę na około 1,5 metra głębokości na 30 minut.

s8 active

Zielone światło od FCC sugeruje, że prawdopodobnie już niedługo urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane. Nie zapominajmy jednak, że na sprzedaż wersji Active wyłączność zawsze otrzymuje jedynie amerykański operator AT&T.

Source: Phonearena
Tagi

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close