Wiadomości

Galaxy S8 Lite będzie nosić nazwę Galaxy S Light Luxury

Mniej więcej miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Samsung pracuje nad nową wersją Galaxy S8. Urządzenie zapożyczy design od koreańskiego flagowca, zastępując topowe podzespoły średniobudżetową specyfikacją. Według pierwszych informacji smartfon miał nosić nazwę S8 Lite, jednak z zaproszenia na premierę dowiadujemy się, że nowe urządzenie Samsunga nazywać się będzie Galaxy S Light Luxury.

Smartfon wyposażony jest w 5,8-calowy ekran Infinity Display w rozdzielczości FHD+, procesor Snapdragon 660 z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Pojemność baterii wynosi 3 000 mAh, a rozdzielczości aparatów to 8 MP z przodu i 16 MP z tyłu. Nie zabraknie znanego z flagowego modelu przycisku do aktywacji asystenta Bixby oraz czytnika linii papilarnych umieszczonego przy głównym aparacie.

Samsung Galaxy S Light Luxury zaprezentowany zostanie już jutro w Pekinie. Na razie nie mamy informacji na temat globalnej dostępności urządzenia.

Source: Sammobile
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close